• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Andris Ponal


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dylan Ortiz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andris Ponal

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : aimlocks uz punci nolockojas?

4. Kā vainas dēļ tas notika : nazn

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ortiz. said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dylan Ortiz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andris Ponal

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : aimlocks uz punci nolockojas?

4. Kā vainas dēļ tas notika : nazn

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

tf?

Edited by Broens
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kakulacitis said:

ko ble

da prosto var redzet kkads softaims, kaa izej pret vinu, var redzet ka nolockojas uz vederu crosshairs

E: crosshairs ari visu laiku viena limeni paliek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ortiz. said:

da prosto var redzet kkads softaims, kaa izej pret vinu, var redzet ka nolockojas uz vederu crosshairs

E: crosshairs ari visu laiku viena limeni paliek

vecit jo man mazs sensitivity

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kakulacitis said:

vecit jo man mazs sensitivity

da var redzet ka nolockojas, jebalu uz 0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ortiz. said:

da var redzet ka nolockojas, jebalu uz 0

Tak, ja būtu soft, tad pirmais shots butu nolockojies, puika vnk trāpīt nevar un viss. 

Edited by Broens
Ok, te vismaz kaut kas jēdzīgs.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kakulacitis said:

uzrakstiju yutuba ka izskatas, nu sita man toc nav 

 

 

da es tapat hujzinu ***, es tos aimus nerubij

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kakulacitis said:

tad nafigam tu raksti sudzibu ja tu aimus nezini

aimu tur stopaka var redzet, es saku ka es hujzinu kursh aims ir kursh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Makartijs said:

Izskatās pēc skin aim nedaudz, lai kāds big boss paskatās @Jims @Blake @Forrest

ka es vinu varetu slegat bez nekada teksta, kkam jau butu jabut lai zinatu ka izsledz ne? nu ja domajat ka aims tad tas ir diez ko labs sampa kompliments, ka ar roku sauj ka aimers, es jau tik priecigs :D

Link to comment
Share on other sites

ja godīgi sakot vissmaz es tur aimu nekādu neredzu čalis prost ar hph iegājis terra un viss un viņam ber gan gsg gan rg pa viņu ...

Link to comment
Share on other sites

Smuki, kāds aims.. Kur tur aims.. :D Čalis normāli tur savu peli, kā būtu jātur.. BG čalis gandrīz stāv uz vietas un vēl saka, ka aims.. Normāli vnk.. :D

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kakulacitis said:

ka es vinu varetu slegat bez nekada teksta, kkam jau butu jabut lai zinatu ka izsledz ne? nu ja domajat ka aims tad tas ir diez ko labs sampa kompliments, ka ar roku sauj ka aimers, es jau tik priecigs :D

Nav jāslēgā, ir vairums aim palīgprogrammas kuras var konfigurēt, attiecīgi var uzlikt vai tev crosshairs būs nolockots uz pretinieka un ies līdzi viņam, kas garantēs tev gandrīz katru hitu, vai arī tu vari uzlikt/atrast aim'u, kas tev nebūs nolockots un tikai daļēji sekos līdzi tavam pretiniekam, ar kuru tu arī daudz biežāk netrāpīsi. 

Tavā vidakā crosshairs visu laiku velkas uz pretinieka vidukli, pat tad, kad viņš bija nokritis,un arī tad kad tu taisīji roll. Varbūt tu esi baigais šāvējs un māki visu laiku noturēt crosshairu uz pretinieku, bet tā kā šī spēle ir tik ļoti veca, ka te var dabūt jebkāda veida aim'u, ar kuru nevar nopaļīties, tad man nav ticība, ka tu esi šāvējs, kurš šauj bez palīgprogrammām. 90% no spēlētājiem terrās un mafbizzos šauj ar aimu, tā kā nav nekāds baigais jaunums. Bet kā jau teicu, lai skatās kāds big boss. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Makartijs said:

Nav jāslēgā, ir vairums aim palīgprogrammas kuras var konfigurēt, attiecīgi var uzlikt vai tev crosshairs būs nolockots uz pretinieka un ies līdzi viņam, kas garantēs tev gandrīz katru hitu, vai arī tu vari uzlikt/atrast aim'u, kas tev nebūs nolockots un tikai daļēji sekos līdzi tavam pretiniekam, ar kuru tu arī daudz biežāk netrāpīsi. 

Tavā vidakā crosshairs visu laiku velkas uz pretinieka vidukli, pat tad, kad viņš bija nokritis,un arī tad kad tu taisīji roll. Varbūt tu esi baigais šāvējs un māki visu laiku noturēt crosshairu uz pretinieku, bet tā kā šī spēle ir tik ļoti veca, ka te var dabūt jebkāda veida aim'u, ar kuru nevar nopaļīties, tad man nav ticība, ka tu esi šāvējs, kurš šauj bez palīgprogrammām. 90% no spēlētājiem terrās un mafbizzos šauj ar aimu, tā kā nav nekāds baigais jaunums. Bet kā jau teicu, lai skatās kāds big boss. 

Tas ir tiesam tik gruti noturet crosshair uz kadu???? Ko tu te runa, 90 procenti aimu izmanto? Tas nozime ka tie 10 procenti nepastav? tad saki 100 procenti aimu izmanto un dzivo sava pasaule, rekur, uzliec mazu sensitivity pelitei un mauc, seko ar crosshairu , trenejies uz staba un iemacisies! https://streamable.com/zj3o23

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...