• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Mike_Howard


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Martin_Garbage

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mike Howard

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : dzeks iegaja uz pirmo mbizz lidera statusa un lai nosvinetu iepisa ar aimu. Pacik im nav pirkts, bet rakstīts, līderis jāņem off pirmajā mbizzā :( 

4. Kā vainas dēļ tas notika : musu ganjau

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/pqa8h6

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kur tur mani var redzēt? Tas tavs paštaisītais .lua fails neder, lai es saņemtu banu. (Vienīgais pierādījums ir tavs uztaisītais .lua fails, nekā  vairāk tev nav.. Pat mani, ne manu nick redzēji)

+ itāļi pieder tito, es varu hakot cik gribu. :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Replay said:

Kur tur mani var redzēt? Tas tavs paštaisītais .lua fails neder, lai es saņemtu banu. (Vienīgais pierādījums ir tavs uztaisītais .lua fails, nekā  vairāk tev nav.. Pat mani, ne manu nick redzēji)

+ itāļi pieder tito, es varu hakot cik gribu. :) 

Ne tikai mans lua fails, bet arī dmg informeris labajaa apakseja sturi. Cik pedejas sudzibas ir no dmg informer patiesas paskaiti. Tu rakstīji pieteikumu, kāds sakars ar tito? :D

Tas ir SUPERIOR_DMGINF_EVER.luac, ko izmanto 90% musdienu sborkaas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rimants. said:

Ne tikai mans lua fails, bet arī dmg informeris labajaa apakseja sturi. Cik pedejas sudzibas ir no dmg informer patiesas paskaiti. Tu rakstīji pieteikumu, kāds sakars ar tito? :D

Jo itāļus nopirka tito, es ar viņa atļauju rakstīju pieteikumu.  Tie tavi cleo, lua faili neder, lai saņemtu banu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...