• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Yasper Moglotka, Zigmars Ramzze


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mell Nofear

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī)  Yasper Moglotka, Zigmars Ramzze

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : 1 Video čalis šāva ar silent, video redzams kā čalis uztaisa 180grādu spinu -33 hp ņoņema (kas bez aim nav iespējams) ,kā arī + izkikoja 49AC kas ir silent aims.Otrais pārkāpējs lietoja HPH, video redzams ka mēs divatos pa viņu šaujam ,bet hp kā ir full tā arī ir. Ja vajadzēs, tad ir velviens video par zigmāra ramzze hph kuru viņš lietoja teritorijas iekarošanas vidu

4. Kā vainas dēļ tas notika :manas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video): https://streamable.com/hkmqfb

Link to comment
Share on other sites

sampu ilgak par nedelu paspele un tad varbut vairs nebrinisies, carfragus visi youtuberi iznak taisa ar aimu, ja ?
 

Link to comment
Share on other sites

1. pa tevi šāva ne tikai viņš un par sailent varēja izkickot no jebkura. 

2. Viņš skrēja atpakaļ bet kamera bija pagriezta pret tevi un lielu skillu lai trapitu prieks ta nevajag + tas var but ari random shots taka ar 1 momentu bus par mazs 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, lanis said:

sampu ilgak par nedelu paspele un tad varbut vairs nebrinisies, carfragus visi youtuberi iznak taisa ar aimu, ja ?
 

ej taisi video yutuberi, ieliku sūdzību uzreiz īdēt nevajag> Es jau tāču visu normāli no sava skatiena pastāstīju, tu uzreiz man te dirs, nu nav nav ko lai saka. Prieks par tevi P.S  neko nesaku profesional samp geimer, bet nu pastāsti kā minusā hp var tasīt? Šitādu pirmo reizi hujņu redzu vispār, nu kā neesmu redzējis esmu, agrāk kad pats ar visādu aim hujņu spēlēju tad arī rāva mīnusā hp 

Vot čalis pēc tevis uzrakstīja daudz sakarīgāk + parskatījos video un čalis bēra no jumta, iespējams viņš ir vaininieks, hz. Bet nu žēl tam jumta čalim neredz to niku , tur būtu tirs bans par silent aimu 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...