• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība//*RG*//Washma Butt


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : AaAa

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : WASHMA BUTT

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HPH_INVIS

4. Kā vainas dēļ tas notika : Mūsu ,  jo šie satrakojās ka iespmojām viņus. 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Normali nopalijies ar wh, ne? Ka zinaji ka tur ir kads? + Bija liels pings un lagoja.

Nice nonspreads, viss viena vieta lido ,nevien lode garam ,nice

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Krejums. said:

Normali nopalijies ar wh, ne? Ka zinaji ka tur ir kads? + Bija liels pings un lagoja.

Man teica ka id 5 un 15 ir invisā, tapēc skraidiju visur un devu naļik.  Ja tev lagotu nebūtu nolicis mūs 2 .

Taka beidz te bļe atmaskas hujārīt.  Rekur tavs lagojošais pings . https://prnt.sc/1vuspv4

Kāds nospread , tu ko sapīpējies esi? Pat redzams 2 lodes kuras bij jābūt hit, nebija. Biedz pīpēt. Kā arī redzams ka šāvu cita vieta , bet pats pieskrēji priekšā lodei 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, -Zapītis- said:

Man teica ka id 5 un 15 ir invisā, tapēc skraidiju visur un devu naļik.  Ja tev lagotu nebūtu nolicis mūs 2 .

Taka beidz te bļe atmaskas hujārīt.

 

tu nekur neskraidiji ka tik pie ta musara piegaji, loh. Jusejais boyfriends mani tur iemet un es redzeju visu cauri

Edited by Broens
+suspend // Biedru apvainošana
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Krejums. said:

tu nekur neskraidiji ka tik pie ta musara piegaji, loh. Jusejais boyfriends mani tur iemet un es redzeju visu cauri

Neveidosim čatu lai izskata admini. Kā arī ja vaidzēs iemetīšu garāku video kur redzams ka meklēju ne tikai tevi , bet velvienu čūbi arī.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

KADS SPREAD? KADS WH, nu riffas kungi, tak  jus raudat kad viņi nenāk on, šie ienāk, jus uzreiz raudat ka hacko kaut to nedara?KAUNS!!!

 

 

Jinger.png

Edited by Broens
+1wp // Lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...