• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sūdzība Costa_Williams


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nilson_Gavy

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa_Williams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : resnis keins ar hph mauc

4. Kā vainas dēļ tas notika : vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://streamable.com/h9vqix

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mans bralens prosta lagoja var redzet kad hp norauj bet mazliet velak tas nav hph + vienigajam kam varetu tur but bans ir nick shady hph 

Link to comment
Share on other sites

kads lagoja, tur var redzet ka fujaks beg prom, un saujot hp nenemas nost,

un baigi neticu ka tas kipa bija tavs bralens, to jebkurs izdomatu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Matīssss said:

kads lagoja, tur var redzet ka fujaks beg prom, un saujot hp nenemas nost,

un baigi neticu ka tas kipa bija tavs bralens, to jebkurs izdomatu 

bij bij tas costa williams bija vina acc jau ieprieks :D + vinsh man saka ka lagoj vinam , vinam foruma suspis, bet lai jau lemj acc 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

EJ TU NOST AHHAHAHAHAHAHHAHA TUR IR TIIRS HPH KAS JUS BLE NEREDZAT NAUHJ ? HP *** VINAM DODAS VISLAIK KAD VINJAM IESHAUJ LAI NEVAR NOSHAUT. BUTU PING PROBLEMA BLE TAD VINS VISPAR KA GLIEMEZIS PAT PAKUSTETIES NEVARETU UN HP NEDOTU VINJAM TA JA BUTU PINGA PROBLEMA TAD ARI KAUT CIK NONJEMTOS TAS HP. JUS VISPAR AR SMADZENI ESAT SASPIESTI TE PUSE TIESHAM BLE.

Kāds sakars te ir ar pingu *** ? čuvaks skrien ka vinam butu norm pings. Pačeko pats bļe kā ir kad pings augstāks kas notiekas citu ekrānos bļe. Pingu vajagot *** ne šitas jau i smieklig pilnig. Džekam iešauj hp iedodas ja ne nu poh tas ir ping ja. Davai mosh iekačāšu VPN un būs man tā ka dosies HP ? jessss beidzot free HPH. Ja bļe tur nekādu pingu nevajag nesaprotu ko jus te ar tiem pingiem pisaties. PIng problēma tur nevarētu but..

Edited by Broens
+1wp // Lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronis said:

EJ TU NOST AHHAHAHAHAHAHHAHA TUR IR TIIRS HPH KAS JUS BLE NEREDZAT NAUHJ ? HP *** VINAM DODAS VISLAIK KAD VINJAM IESHAUJ LAI NEVAR NOSHAUT. BUTU PING PROBLEMA BLE TAD VINS VISPAR KA GLIEMEZIS PAT PAKUSTETIES NEVARETU UN HP NEDOTU VINJAM TA JA BUTU PINGA PROBLEMA TAD ARI KAUT CIK NONJEMTOS TAS HP. JUS VISPAR AR SMADZENI ESAT SASPIESTI TE PUSE TIESHAM BLE.

Kāds sakars te ir ar pingu *** ? čuvaks skrien ka vinam butu norm pings. Pačeko pats bļe kā ir kad pings augstāks kas notiekas citu ekrānos bļe. Pingu vajagot *** ne šitas jau i smieklig pilnig. Džekam iešauj hph iedodas ja ne nu poh tas ir ping ja. Davai mosh iekačāšu VPN un būs man tā ka dosies HP ? jessss beidzot free HPH. Ja bļe tur nekādu pingu nevajag nesaprotu ko jus te ar tiem pingiem pisaties. PIng problēma tur nevarētu but..

aizpis muti un neraksti te. 

Ir bijuši vidaki, kur cilvēkam tiešām ir pings un arī lēkā hp. 

Ja ir noteikums, ka jābūt uzfilmētam pingam metot sūdzību, tad ir jābūt. 

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Makartijs said:

aizpis muti un neraksti te. 

Ir bijuši vidaki, kur cilvēkam tiešām ir pings un arī lēkā hp. 

Ja ir noteikums, ka jābūt uzfilmētam pingam metot sūdzību, tad ir jābūt. 

Nepiesedz, tur tīr var redzēt

Edited by Broens
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Makartijs said:

aizpis muti un neraksti te. 

Ir bijuši vidaki, kur cilvēkam tiešām ir pings un arī lēkā hp. 

Ja ir noteikums, ka jābūt uzfilmētam pingam metot sūdzību, tad ir jābūt. 

Tak vecit bļe kād ssakars *** pingam ? Tak keins tādu HPH vislaik ir izmantojis kas jus nesaprotat ka tur pinga vaina nav ? ļoti labi bļe var redzēt ***. Big admins ***. Labi labi zhel prosta čuvaks ar hakiem pis bet kkadu jobanu ping piepras ahujenaa 

Edited by Broens
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronis said:

Tak vecit bļe kād ssakars *** pingam ? Tak keins tādu HPH vislaik ir izmantojis kas jus nesaprotat ka tur pinga vaina nav ? ļoti labi bļe var redzēt ***. Big admins ***. Labi labi zhel prosta čuvaks ar hakiem pis bet kkadu jobanu ping piepras ahujenaa 

Tu muļķis esi?

Pret visiem tas noteikums ir vienāds un *** vai tur ir hph vai nav. Es neesmu nobanojis nevienu, kur nav redzams pings. Tas arī attiecas uz baniem serverī, kamēr nav pārliecības par pingu, neviens netiek banots. 

Šitajai spēlei ir vairāk gadu nekā tev, te bugi ir uz katra apmīztā stūra. 

Nevajag arī pieminēt "piesegšanu", ja visi tiek vērtēti un sodīti vienādi, pēc vienādiem noteikumiem. 

Būs pings - būs bans 

Nav pinga - nav bana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

XD Labs! btw spēlē nav vecāka pa manīm tavai zināšanai ata...

Edited by Broens
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Makartijs said:

Tu muļķis esi?

Pret visiem tas noteikums ir vienāds un *** vai tur ir hph vai nav. Es neesmu nobanojis nevienu, kur nav redzams pings. Tas arī attiecas uz baniem serverī, kamēr nav pārliecības par pingu, neviens netiek banots. 

Šitajai spēlei ir vairāk gadu nekā tev, te bugi ir uz katra apmīztā stūra. 

Nevajag arī pieminēt "piesegšanu", ja visi tiek vērtēti un sodīti vienādi, pēc vienādiem noteikumiem. 

Būs pings - būs bans 

Nav pinga - nav bana. 

Tu vnk dauns, Keiniņš šitāds hujns vislaik izmanto, a jus admini taka lohi ignorējat, izaudziet un pēc tam adminējat

Edited by Broens
+1wp + suspis // Lieks posts Biedru aizvainošana
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu telo vai esi tads, es rakstiju par TEVI sudzibu, nevis par Nick Shady, un  es nedomaju ka ta ir pinga vaina, ka saujot 3 shotus nenonemas hp nost, taka domajat pasi.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Matīssss said:

Nu, apmierināti esat??

šeit TC un 365 

https://streamable.com/wg1q7s

 

Paldies, arī turpmāk lūdzu likt sūdzības par hph kopā ar pingu, lai neveidojas šādas tipa situācijas, kur mazie šāvēji sāk cepties par kubikiem. 

Costa Williams 365d

tc.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...