• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jake_Kilirt Ashton_Mealon


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Willian Phreek

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jake_Kilirt Ashton_Mealon

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nebija ko darīt viņiem, sāka dmot +  wh, kautkā uzzinaja kad esmu aiz zhoga kaut biju kaut biju pietupies 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/mues6gn2n#/

 

Link to comment
Share on other sites

Butu atrak sacis filmet tad varetu redzet, ka tu tur no jumta leci uz to pusi. Un video nav redzams tas, ka es pa tevi vispar izsauju, jo var redzet, ka es tikai censos notemet un man to nelauj izdarit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ashton. said:

Butu atrak sacis filmet tad varetu redzet, ka tu tur no jumta leci uz to pusi. Un video nav redzams tas, ka es pa tevi vispar izsauju, jo var redzet, ka es tikai censos notemet un man to nelauj izdarit.

Bļā ko tu tur esi sakurījies kāds tev vel jumts? Es tikko biju izgajis arra no mājas gāju jau pietupies aiz zhogaa un nevienā brīdī nevarējāt mani redzēt, tad hujaks jus 3 sākāt kā vardes lēkāt pie manīm un mhmmhm kā tu man ieraudzīji?To es gan gribētu uzzināt. Nevarēja redzēt kā šauj? Šā piemetīšu velvienu video.

Link to comment
Share on other sites

Abi saņems 30 minūtes par DM! Video nav redzams, ka tu tur aizlien nevienam neredzot, iespējams tad atradies kaut kur citur un viņi tevi ieraudzīja. 

TC

Link to comment
Share on other sites

  • Maillo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...