• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Alex Mccarty


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : nav svarigi shaja sudziba

2. Administrātora niks spēlē : alex mccarty

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

4. Apraksts par situāciju : ja vins grib pateikt, ka tur neka nav tad - acc :D + serveri nenak vispar, ka sudziba pa vina draugeliem, taa foruma ienak un pasaka ka aplams :D ja pat butu patiess, ienakt vins palubom neienaktu izbanot xd

  • Like 2
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man mašīnā ir dators 

Edited by Broens
un? +1wp // Lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu neesi originals sudzibas autors, kur tu vispar *** lien?

Iemet 2 sek klipu, kur nav redzams, kas ir bijis pirms tam un apsudz speletaju par wh.

Par aimu? Ja butu leciena visas lodes, tad cita diršana, bet trapit 3 lodes kad skrien tadu nelielu attalumu no majas sienas lidz auto ari nav baiga maksla. 

Protams, ka es varu iedot par tadu sudzibu banu, man ***, bet pec tam nikko iemestu ban apel un tur butu unbans, jo nav pieradijumi.

Un beidz *** raudat, ko varat del tiem kvadratiem nemties, tak ej ielade to pisto aimu un spele ari, kada starpiba. 

Neviens netiek piesegts, sak zbal palikt, ka par katru sudzibu,par katru apelaciju nemas ta kaa nezinu par ko. Saprotu, ka majsede, skola attalinati, visu dienu var sedet samp deathmatch serveros treneties un vakara vel uzfilmet kadu terru samp lv, bet tak noperc suni, bus tev iemesls vakara iziet pastaigat un  neteret manu un citu adminu dargo laiku ar bezjedzigam sudzibam par speletajiem un adminiem. 

Ja liec sudzibu par speletajiem, tad liec norm , nevis sitadu meslu. 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Jims locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...