• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] *RG* Nikko_Tweety 2x Bučas


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andy_Milan

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nikko

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Atkārtota sūdzība, Tātad mīļi un skaisti pateikšu vārdos. Nikko tweety var skaisti reedzēēt wh un aim ar spread. Ja kādi jautājumi skataties manu video apakšā, Neaizmirstat uzspiest like, subscirbe un comment.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Manas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu,tev čist neko citu dzīvē nav ko darīt,kā skraidī pa kubiku ar ieslēgtu kameru? :D Ja man arī iedos to banu,es tāpat unban dabūšu :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Tweety said:

Es nesaprotu,tev čist neko citu dzīvē nav ko darīt,kā skraidī pa kubiku ar ieslēgtu kameru? :D Ja man arī iedos to banu,es tāpat unban dabūšu :D 

Stop raudat, filmēju filmēju skauž, jo pašam nevelk nekāds rekorders un jāmoči ar low end sborkam? Nu girbu panākt savu un panākšu jo te tu neesei tīrs. Un tad ej un dabū unbanu nejau es tērēšu savu naudu. Nokia Rekorders OUT

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kanēlis. said:

Stop raudat, filmēju filmēju skauž, jo pašam nevelk nekāds rekorders un jāmoči ar low end sborkam? Nu girbu panākt savu un panākšu jo te tu neesei tīrs. Un tad ej un dabū unbanu nejau es tērēšu savu naudu. Nokia Rekorders OUT

Draugs es netaisos savu naudiņu terēt,pastāv tāda fīča serverī kā eventi,kur var dabū icoinus =3

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Tweety said:

Draugs es netaisos savu naudiņu terēt,pastāv tāda fīča serverī kā eventi,kur var dabū icoinus =3

Nu tad ej un pildi es tev liedzu? Ne go rukā eventus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad mīļi un skaisti pateikšu vārdos , ka sudziba aplama. 

Nu neder šis, ka pieradijums, nu kas tev nebija skaidrs no pirmā vidaka? Pats spēlētājs no sava POV nu ļoti reti, kad var pierādīt kāda cita spēlētāja WH. To vislabāk var redzēt admini.

Ja gribi patēret savu un manu dārgo laiku, droši vari vēlvienu sūdzība par administratoru Alex Mccarty uztaisīt. 

TC!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...