• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Kachiga Maniga, BoB Phreek, (Ance_Milley ?)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arturs Perdragons

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kachiga Maniga, BoB Phreek, (Ance_Milley ?)

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : braucu ārā no stacijas un tad manu auto kāds sašāva, pēc tam pamanīju, ka no ekas jumta 2 šauj. Otro reizi es aizbraucu lai nofilmētu cik skaisti viņa trapa no jumta, pēc tam es paņēmu helikopteru lai noskaidrotu mūsu bršuļus un lidojot turp man pavērsās pa visam interesants skats, uz mājas jumta bija auto rulleris un 3 mūkošas personas. Kurus varētu apsūdzēt DM un Haks. Ancei vardu es neredzēju, bet tā bija vienīgā online meitene un zaļais džips gluži kā no viņas mafijas

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/b7kqye4mb

 

Idejiski nav pierādijumu, kurš hakoja, bet noteikti var sodīt līdzdalībā, jo kāds no viņiem zina. Senos laikos Rumānijā valdniekam bija atšķirīgs piegājiens uz sodīšanu, iesaistītie paši savā starpā atzīstas un pasaka kurš ko darīja vai visi dabūn maksimālo sodu. Tass ieteikums

Tāpat varētu izteikt brīdinājumu ģenerālim, par savu vīru nediscilplēnēšanu, jo par armijniekiem ir salīdzinoši daudz sūdzību.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kachiga 60min jails + uninvite no domes

Bob 60min jails + uninvite no armijas

Par hakiem apsūdzēt nevar, nav pierādijumu. Nav teikts, ka sandkings ir organizācijas, varbūt tas ir privātais auto. 

Tc. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...