• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] DM no Jumta


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arturs Perdagons

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Keneddy Vagetti, Kachiga Maniga, BoB Phreek, Ance_Milley

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Visu lai tas pats šaudās no jumta, filmēju 2 epizodes pirmaja visu tusē uz jumta un šauda auto, kas brauc pa ielu

otrajā tas pats, bet  vārdus nevar redzēt, jo noleca no jumta, bet var redzet, ka ir armijnieki un pēc tam departamenta rācija pasaka ka noleca. :D

4. Kā vainas dēļ tas notika : DM viņu dēļ

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/s9pb6hxcx

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tāk pašam neapnīk lidot speciali pie mums un filmēt vid? Cerams kad zini kad kkads jails neliks cilvēkam pardomāties to pārstāt darīt. Next time iemet video kur ir redzamas kuras personas šava pa tavu mahu. Un kā laik admini tgt zin ko jailot un kuri šāva? :D

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atrunas četratā sēžat uz jumta un lodes lidoja no cita jumta, Armija ir šī servera lielākie lovaki, kas traucē citiem spēlēt un baida prom citus spēlētājus ar tām huiņām kodarat un vispār neiesaistās nekādās RP situācijās. Man neapnīk filmēt, jo ceru jūs visus izmetīs no armijas, jo es deru jebkurš spēlētājs par armiju var pateikt varāk slikta, kā laba.

 

Un vēl kā jūs visi nokļuvāt uz jumta, ka apkār ir tikai rolleri, Ož pēc hakeriem vai hakeru atbalstītājiem.

 

Servera noteikumi

8.1. Ja Jūs parkāpjiet noteikumus vai redzat kādu, kas to dara un neziņojiet par to:
Varat tikt banots uz neilgu laiku;
Varat dabūt ilgu cietumsodu.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Arturs_Kasts said:

Atrunas četratā sēžat uz jumta un lodes lidoja no cita jumta, Armija ir šī servera lielākie lovaki, kas traucē citiem spēlēt un baida prom citus spēlētājus ar tām huiņām kodarat un vispār neiesaistās nekādās RP situācijās. Man neapnīk filmēt, jo ceru jūs visus izmetīs no armijas, jo es deru jebkurš spēlētājs par armiju var pateikt varāk slikta, kā laba.

Parādi video kur var redzēt ka lodes lido tieši no manis.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arturs_Kasts said:

Atrunas četratā sēžat uz jumta un lodes lidoja no cita jumta, Armija ir šī servera lielākie lovaki, kas traucē citiem spēlēt un baida prom citus spēlētājus ar tām huiņām kodarat un vispār neiesaistās nekādās RP situācijās. Man neapnīk filmēt, jo ceru jūs visus izmetīs no armijas, jo es deru jebkurš spēlētājs par armiju var pateikt varāk slikta, kā laba.

Čali pirms te kko druka  ar saviem pirkstiem,iemet konkretus pieradijumus ka armija šhava,armija tik pat labi vareja tur ar heli uzlidot un aizturet šavejus!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Arturs_Kasts said:

Atrunas četratā sēžat uz jumta un lodes lidoja no cita jumta, Armija ir šī servera lielākie lovaki, kas traucē citiem spēlēt un baida prom citus spēlētājus ar tām huiņām kodarat un vispār neiesaistās nekādās RP situācijās. Man neapnīk filmēt, jo ceru jūs visus izmetīs no armijas, jo es deru jebkurš spēlētājs par armiju var pateikt varāk slikta, kā laba.

Kas tu dunduks nejūties? :D Kurā dirsā tu redzēji kad mēs ar kennedy šāvām? Mēs ar viņu tur prosta sēdējām un neko nedarījām, tavai zināšainai mēs z51 daudzko  erpojam :D. un nerunāsim pa tevīm labāk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Arturs_Kasts said:

Atrunas četratā sēžat uz jumta un lodes lidoja no cita jumta, Armija ir šī servera lielākie lovaki, kas traucē citiem spēlēt un baida prom citus spēlētājus ar tām huiņām kodarat un vispār neiesaistās nekādās RP situācijās. Man neapnīk filmēt, jo ceru jūs visus izmetīs no armijas, jo es deru jebkurš spēlētājs par armiju var pateikt varāk slikta, kā laba.

 

Un vēl kā jūs visi nokļuvāt uz jumta, ka apkār ir tikai rolleri, Ož pēc hakeriem vai hakeru atbalstītājiem.

 

Servera noteikumi

8.1. Ja Jūs parkāpjiet noteikumus vai redzat kādu, kas to dara un neziņojiet par to:
Varat tikt banots uz neilgu laiku;
Varat dabūt ilgu cietumsodu.

pastāv tāda lieta kā kovas helis. es ar kennedyu un bobu ar kovas heli uzlidojām.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zipelzib said:

Kas tu dunduks nejūties? :D Kurā dirsā tu redzēji kad mēs ar kennedy šāvām? Mēs ar viņu tur prosta sēdējām un neko nedarījām, tavai zināšainai mēs z51 daudzko  erpojam :D. un nerunāsim pa tevīm labāk.

Pilniba piekrītu,tur nav redzams ka mës šaujam +helis respawnojas pie kovas.

Personiği par mani un @Zipelzib sūdzība aplama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ance Miley 5 dien bans par stāvošu DB

14 hours ago, Zipelzib said:

Kas tu dunduks nejūties? :D Kurā dirsā tu redzēji kad mēs ar kennedy šāvām? Mēs ar viņu tur prosta sēdējām un neko nedarījām, tavai zināšainai mēs z51 daudzko  erpojam :D. un nerunāsim pa tevīm labāk.

Jūs un eropojat ? Jūs esat viss lielākie nonerperi serverī, nekas cits. Kennedy, lai sāk skaitīt kapeikas, lai varētu nākamo līderi pirkt, TC

Šoreiz izsprukāt, nākamreiz pa pilnu programmu dabūsiet, TC

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Maillo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...