• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] *Syy* Michel_Meyers


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Luke_Shady

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Michel_Meyers

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hph pahodu

4. Kā vainas dēļ tas notika : manas es šāvu pa viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/14zo4h

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

aj man visu laiku pings lēkā paši video pateicāt ka es nomiru. Neraudat bēbīši. Ja man butu bijis hph mccartys butu nobanojis vins tur blakus bija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Oskar$ said:

aj man visu laiku pings lēkā paši video pateicāt ka es nomiru. Neraudat bēbīši. Ja man butu bijis hph mccartys butu nobanojis vins tur blakus bija

Tak stop raudāt, spēle ir spēle, lai admini skatās no spēlētāju puses.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kanēlis. said:

Tak stop raudāt, spēle ir spēle, lai admini skatās no spēlētāju puses.

jūs jau tur raudat XDDDDDD AR EMKU AR EMKU SAUJAT 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Oskar$ said:

jūs jau tur raudat XDDDDDD AR EMKU AR EMKU SAUJAT 

jezus, izskaiti līdz 10 un nomierini savus nervus, rēāli ja tev samps tik ļoti pa nerviem dod, tad lābāk nespēlē viņu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kanēlis. said:

jezus, izskaiti līdz 10 un nomierini savus nervus, rēāli ja tev samps tik ļoti pa nerviem dod, tad lābāk nespēlē viņu.

jūs jau liekat sūdzības kuram te nervi netur ka kubiku nevar panemt?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Oskar$ said:

jūs jau liekat sūdzības kuram te nervi netur ka kubiku nevar panemt?

Tapēc jo mēs neesmu kaut kādi lowaki kas nevar pacelti vienu nieka pixeli bez jebkādas palīgprogrammas, un neraudam par to kad par mums ieliek sūdzību, visos chatboxos visu par to kad iemet sūdzību. Tak vecīti reāli jau teicu ja tev tas samps tik ļoti iedod pa sirdi kad pixeli nevar paņemt, tad go ej spēlē nomierinošas spēles vai doties laukā elpoti svaigu gaisu. Paņēmāt to kubiku nesaaprotu ko tu vēl reāli raudi, non stop, chata box, topicos reāli vecīt nomirinies, admini izskatīs un viss būs labi, nav jēgas kaut ko raudāti man tur lagoja jūs tur ar emkam bērāt lowaki ajajaj. EMKA KANELIS OUT

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kanēlis. said:

Tapēc jo mēs neesmu kaut kādi lowaki kas nevar pacelti vienu nieka pixeli bez jebkādas palīgprogrammas, un neraudam par to kad par mums ieliek sūdzību, visos chatboxos visu par to kad iemet sūdzību. Tak vecīti reāli jau teicu ja tev tas samps tik ļoti iedod pa sirdi kad pixeli nevar paņemt, tad go ej spēlē nomierinošas spēles vai doties laukā elpoti svaigu gaisu. Paņēmāt to kubiku nesaaprotu ko tu vēl reāli raudi, non stop, chata box, topicos reāli vecīt nomirinies, admini izskatīs un viss būs labi, nav jēgas kaut ko raudāti man tur lagoja jūs tur ar emkam bērāt lowaki ajajaj. EMKA KANELIS OUT

 XDDDDDDDD Ble tu esi lielakais klauns no visiem shadyiem. Fujaki mauc pasi ar hph un tad raud ka jums preti sauj ar hph. Kur jums ir loģika? :DDDD Kapēc tu man saki lai es eju nomierināties? Tu jau izskaties dusmīgs pēc taviem debīlajiem tekstiem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...