• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Taksista darbs]


Umeh

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Vakar sasniedzu otro līmeni serverī un izdomāju pamēģināt otrajam līmenim pieejamo darbu - taksists. Viss jau forši, var izgāzt ar normālu tačku, ja kādu vajag tad par kapeikām aizvedīs. Problēma tajā, ka uzrakstot /fare summa jebkurā gadījumā taksis uzstādīsies kā "bezmaksas taksis". Nezinu vai šai problēmai ir kāds cits risinājums un varbūt es daru ko nepareizi, bet nu cilvēkus bezmaksas vizināt tomēr nevēlos.

3. Pierādījumi par problēmu : Nu ko tur pierādīt, kāds kuram interesē šo labot un ir gatavs to darīt, paņemiet taksista darbu domē, iesēdieties taksī un pamēģiniet uzstādīt /fare

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zhurka said:

Nu tad neraksti /fare

Nomierinies mazais vannāpirdēj, pričom komentē ja tavs iq ir zem zemes?

Link to comment
Share on other sites

Tas /fare ir lai uzliktu braucienu par brīvu, bet tev valsts samaksās tur man liekas 2k par vienu cilveku kad tu viņu aizved. Ja gribi dabut naudu no cilvekiem tad tev pašam arī ir viņiem tas japras. Vai ari no paša cilveka novelkas tie 2k. Kad ir paydays tad ieskait tev Algu par to taksista darbu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronis said:

Tas /fare ir lai uzliktu braucienu par brīvu, bet tev valsts samaksās tur man liekas 2k par vienu cilveku kad tu viņu aizved. Ja gribi dabut naudu no cilvekiem tad tev pašam arī ir viņiem tas japras. Vai ari no paša cilveka novelkas tie 2k. Kad ir paydays tad ieskait tev Algu par to taksista darbu.

Okey, paldies. Vienkārši uz takša uzreiz uzrakstot "/fare" parādas "Bezmaksas taxi", tapēc nedaudz confusion raisīja. Paldies, slēdz kāds.

Link to comment
Share on other sites

  • Broens locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...