• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Gedvil_Quattros


Gumybear

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Joey Marelos

2. Administratora niks iekš serverī?: Gedvil Guattros

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: šeit nav sūdzība par serveri , bet par šo administrātoru par viņa attieksmi un tādu nesmuku draugu sodīšanu. Citus spēlētājus , kurus tā neieredz soda ar bargiem sodiem , it kā jau pareiza rīcība bet draugus viņs izvelk vienmēr no dirsas ārā , un attaisnojumos pasaka esmu aizņemts , ej prom heiteri un tā tālāk .Čatā viņs vienmēr var pateikt ej dirst vai ko tādu , un tad pateikt cilvēkam kad viņs lamājas un ir heiteris.

4. Kā vainas dēļ tas notika?

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

 

Es varētu rakstīt,un rakstīt .Es neko ar šo negribu panākt pret viņu,tik lai viņs padomā par savu attieksmi. yo,un vari nerakstīt kad esmu heiteris

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mazajam sirsniņa sasāpējas, a kad tu savu māsu nosauci pa mauku, tad nesāpēja sirsniņa ? Uķi puķi.

Saprotu, ka skauž tev. Jo pats esi rakstījis acc pieteikumus un atteica tev.

Atrodi labāk sev hobiju mazais nekā te sēdi un raudi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Akdievs, likās, ka esi normāls! Nē, bļaģ. Jībal. Gumy'am nav māsa, viņš nedzīvo Kandavā, un viņam ir PAVISAM CITA BALSS.

21 Gads un vēl spēlē spēlītes? Izsaku līdzjūtību! Tu tak aizgāji no servera, un spēlēji kkada ārzemju serverī! Kapēc tu tur vairs nespēlē? Nāci te? Viss bija labi, te, bez tevis. Bija jāatvelkas, un jāsāk pist dzīvi! Ej meklē darbu, nevis savā 21 gadā te sēdi un neko nedari. Ātri par bomzi paliksi. Pirmās pazīmes, sāki pārdot savu māju ;)

 

P.S. Ja gribat admini varat ''Iewarnot'' Vienkārši man nepatīk, ka manus draugus nodirš kkada neattīstijušies orangutāni.

 

 

Esmu pabeidzis 12 klases, eju unversitāte. Strādāju Latvenergo ar ko mierīgi varu apvienot sēdēšanu pie datora.

Esmu daudz vairāk sasniedzis nekā tavi vecāki 60 gados.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Man par tevi vairs vienkārši nav,ko teikt.Tu esi totāls āksts,ievelc savu mazo mozgu šeit vienreiz mēnesī un kaut ko ieheito un tas ir viss...

Pats nevari pārdzīvot,ka iegāji vairāku nedēļu depresijā,jo nedabūji ACC un tagad taisi kaut kādus mēslus par mani.To,kas tajā viģikā redzams aprakstīju jau citā topikā.

Krč kāp uz sava četriteņa un ripo prom,heiteri!Pats man skypā rakstīji,ka Tev esot noriebies kasīties un heitot vienam otru,utt.A ko Tu pats tagad dari?

Netēlo gudrāku, kā esi sīkais ākst!Es ar tevi te tagad nestrīdēšos mazuli,ja gribi kaut ko gudru man uzdirst,tev ir mans skyps.

 

P.S. Vārdus ''tev'' un ''tu'' rakstu ar mazo burtu,jo necienu tos,kuri heito mani!

Link to comment
Share on other sites

Ha,paldies :D

 

Es jau zināju kad sagaidīšu šādu tekstu , heiteri utt. Vismaz es viņu nedabuju , bet toties nelīdu dirsā kādam . Tajā Laikā Lācīts kaut ko varēja pakārtot uz priekšu , un tu viņam tik dziļi ielīdi starp kājiņam kad viņs tevi pieņēma , un tagad tu vienkārši saki viņam paldies. Baigi negodīgi kā ne?

Link to comment
Share on other sites

Ha,paldies :D

 

Es jau zināju kad sagaidīšu šādu tekstu , heiteri utt. Vismaz es viņu nedabuju , bet toties nelīdu dirsā kādam . Tajā Laikā Lācīts kaut ko varēja pakārtot uz priekšu , un tu viņam tik dziļi ielīdi starp kājiņam kad viņs tevi pieņēma , un tagad tu vienkārši saki viņam paldies. Baigi negodīgi kā ne?

Kurā brīdī es Lacim dirsā līdu? :huh:

Domā ko runā smerdeli,šitāda muldēšana var slikti beigities -_-

Link to comment
Share on other sites

Ha,paldies :D

 

Es jau zināju kad sagaidīšu šādu tekstu , heiteri utt. Vismaz es viņu nedabuju , bet toties nelīdu dirsā kādam . Tajā Laikā Lācīts kaut ko varēja pakārtot uz priekšu , un tu viņam tik dziļi ielīdi starp kājiņam kad viņs tevi pieņēma , un tagad tu vienkārši saki viņam paldies. Baigi negodīgi kā ne?

 

 

Tu *** esi ? Audio bija slinkums uzrakstīt pieņemts un pateica, lai es uzrakstu, ja nezini tad neruna smerdeli.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...