• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Serveris izslēgts


Teen Hunter

Recommended Posts

11 hours ago, Sarkanais Kamars said:

Tāpēc ka nav spēlētāji, tāds ir jauns hostings! Ja kādu laiku nav online spēlētāji viņš izslēdzas!  Šobrīt ir ieslēgts 

Doma nav slikta šim variantam, lai pa lieko netērē resursus. Tikai problēma sākās tajā kad 24/7 nebūs spēlētāji to jau tu pats saproti. 

Tagad es gribēju spēlēt , bet iekšā tikt nevar mēģināju četras reizes nekā serveris neatbild. 

Būtu forši ja uzliktu lai hostings saprot kad ir spēlētāji kas grib spēlēt un slēgtos iekšā.:1f643: Jo tagad stulbi sanāk gribam spēlēt iekšā tikt nevar un dēļ šī atkal var norakt jaunu sākumu. 

Tik vēl pasaki kad tev viņš ir manuāli jāslēdz iekšā ? :DDD

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zzandaa said:

Doma nav slikta šim variantam, lai pa lieko netērē resursus. Tikai problēma sākās tajā kad 24/7 nebūs spēlētāji to jau tu pats saproti. 

Tagad es gribēju spēlēt , bet iekšā tikt nevar mēģināju četras reizes nekā serveris neatbild. 

Būtu forši ja uzliktu lai hostings saprot kad ir spēlētāji kas grib spēlēt un slēgtos iekšā.:1f643: Jo tagad stulbi sanāk gribam spēlēt iekšā tikt nevar un dēļ šī atkal var norakt jaunu sākumu. 

Tik vēl pasaki kad tev viņš ir manuāli jāslēdz iekšā ? :DDD

Nu ja :D tūlīt ieslēgs atkal

Link to comment
Share on other sites

Tas jau gan nekam neder:D Kur tad joptvai tevi jau @Sarkanais Kamars 25/8 jau nedabūs aiz naga lai rubī iekšā kad kāds grib tikt iekšā :D Liec tik online lai stāv toč vēl noraksies te viss. Nemaz netieku iekšā chari izveidot :D @zzandaa 100 punkti kad manuāli rubī iekšā to kasti 3x dienā ieslēdz pirms darba pusdienās un pēc darba:D 

Bet nu es saku kad vajag full time on jo kamēr tev vēl tā kaste ar vecajiem hdd kam adatu štekeris ddr2 rams un pentium procis ierubās tur jau ar pajiet kādas 2h +/- :D

Link to comment
Share on other sites

e tu vecais kamars blad tu rubi ieksa to servaku blad es tevv chalus dabuju blad davaj rubi iksa lai var maukt blad un lai ir visu laiku ieslekts savadak buz zajabal blad a kas tev tas blad par bomzu hostu blad las rubas ara blad pie vanas pa 5€ menesi ko blad nahrenam tads huinja ko normalu blad hostu nevar panemt ko a blad 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...