• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Deivid_Moore


Gumybear

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Joey Marelos

2. Administratora niks iekš serverī?: Deivid_Moore

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad,es ar vēlvienu civiliedzīvotāju,sagūstītot izbraucām cauri Los Santos stacijai ar ūdens tanku , nevienam neiešāvām , mierīgi izbraucām cauri. Tad mani iejailo par iemeslu nonrp uz 1800 sekundēm , un tagad pasakiet man, kur tur ir nonrp. Esmu specvienības vadītājs , komisāra palīgs un aizturu noziedzinieku. Man būtu par Valsts ziņām jāraksta braucu ar ūdens tanku,yoyo uzmanās? Esmu izvadījis Armiju cauri Pilsētai,nekas nenotika. Tagad par ūdens tanku jailo , sūdzās kad policija slikti strādā , bet ko jūs gribat? Visu aizliedz , kā taisi kādu operāciju tiec sodīts. Nu tad piedodiet atvainojiet,uzrakstiet ko policija var un ko nevar.Saprastu ja visus apšaudītu ar ūdens tanku, tik šis administrators redz vienu momentu,neidziļinas situācija un soda. Nu tā tās lietas neies cauri.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Godīgā administratora dēļ.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

f641aas7m9kux4xenn0r.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu!

 

Tas Deivids pats RP ne grama nezin. :D Prost ka tik izmest ahuuno veci, un kādu iejailot. :D

Atvainojos par postu. Bet es piekritu tev Hari. Vajag viņu izmest no administratora statusa.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...