• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba: Bug!


Fendi Trackpants

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Mik_Wallisch

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad viens chalis ar sobi izmeta likumu ar manu mahu tad ta uzspraga!

3.Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? Uzrakstu /findcar radas ka ta ir spawna pieeju pastos.Nav! Pasaku meham lai uzraksta fixcar un piemajas atkalnav maha! kO MAN DARIT ES TA JAU TRIS REIZES FIXCar!?

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://www.bildites....egpm4s1sskw.png

Link to comment
Share on other sites

Man tā parasti vislaik ir un kad tu kādas 3 reiz fixcar tad teu laukos paradas maha kkada man paradijas vienreiz sandkings,jester,super gt , elegy utt.

Link to comment
Share on other sites

Man tā parasti vislaik ir un kad tu kādas 3 reiz fixcar tad teu laukos paradas maha kkada man paradijas vienreiz sandkings,jester,super gt , elegy utt.

 

Nu jaa man ar ta ir bijis!

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, man bija atkal savādāk, ieeju spēlē, piedzimstu pie auto salona un parādās, ka esmu nopircis mašīnu! bet lieta tāda, ka man pat nav māja, tad nu rakstu /findcar braucu un norādīto vietu, lauka vidus, mašīna tā pat kā tev bildē rādījās! visu izmēģināju, vnk pazaudēju 350k!

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, man bija atkal savādāk, ieeju spēlē, piedzimstu pie auto salona un parādās, ka esmu nopircis mašīnu! bet lieta tāda, ka man pat nav māja, tad nu rakstu /findcar braucu un norādīto vietu, lauka vidus, mašīna tā pat kā tev bildē rādījās! visu izmēģināju, vnk pazaudēju 350k!

 

Nu ja ta gan man nav bijis!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...