• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

pazūd māja serverī


Tomy_McJonas

Recommended Posts

1. Markus_Riverside

2. Nu es caur paypalu nopirku 250k naudas serverī, pa\sam spēles bankā bija kādi 80k, paņēmu rolleri un vazājos apkārt kamēr atradu māju ar garāžu, par 270K nopirku iegāju mājā izgāju ārā un turpin\aju spēlēt rp. bet prikols tāds kad ienāku nākošajā dienā serverī nav n mājas nedz naudas.es grib atpakaļ savu māju. :<

3. pazūd māja pēc ienākšanas nākošaj';a dienā serverī

4. mana māja ko pirku & kuras vair nav.:

http://failiem.lv/u/dipnnni

Link to comment
Share on other sites

Drosvien majas konta nebiji ieskaitita nauda.Man bija tapat tikai man maja pazuda jau pec kadam 10 sekundem :D

Link to comment
Share on other sites

Majas konta ir jabut naudai ,jo tev par katru nospeleto stundu nonem 100 ls tipa majas nodokli.To majas konta naudu var ieskaitit pie ATM.

Link to comment
Share on other sites

KAD NOPĒRC MĀJU, MĀJAS KONTĀ IR 0LS, TEV 1 STUNDAS LAIKĀ JĀIELIEK NAUDA, JA MĀJA PIRKTA PAR 250K, TAD VIENĀ STUNDĀ TĀ ĒD 100LS NEATKARĪGI VAI ESI ON VAI NEESI ON SPĒLĒ! TAKĀ VISS TU PATS VAINĪGS, MAN ARI TĀ GADĪJĀS, KAD BIJU ZAĻKNĀBIS!

 

 

TGD MAN PA 150K(MĀJA)+100K(MĀJAS KONTĀ)+INFERNUS = VISS UZ GADU!

 

 

ŠO VAR TC

Link to comment
Share on other sites

Tu galvenais pasties pulksteni lai nav kadas pedejas minutes lidz nakam stunda sit savadak nepaspesi uz atm un atkal padirsis maju

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...