• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Ew nu mierīgāk!! Juris_Mad


Recommended Posts

tātad Jurītis šodien manās acīs izcēlās es ieliku 2 sūdzības un uz kurām viņš nepievēršot uzmanību uztaisa TC es vēlos zināt kāds kam sods par viņu pārkāpumiem!!!

 

1. mjk94vmsepqiwzzenaf.jpgvadimam nu kāds sods tu atvainojies bet man nevajag to atvainošanos es atsēdēju kaut 10 min bet atsēdēju neparko jailā un es tajā brīdi sarunājis pārdot moci un izejot no jaila vinš jau bija nopircis auto !!! zaudēju 10 min sava laika un 2.7 m

 

2.iaw2r67e0ob4rn5tq9yj.jpg

kā saprast šo ? kas viņu sodīja ? kā sodīja pierādījumi vai kārtējais tavs draugs ??!!!

es gaidu sodu šīm personām !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu, patiesībā jau mix tev bija. Uz šito nesen pats ar iekritu, kad ic čatā uzrakstiju sķērsvītru.

kādu šķersvītru vnk yo salaga nav mix !!!

Es nezinu,kā ir tagad,bet agrāk 3lvl nemaz nedrīkstēja šo sadaļu izskatīt.

+++
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Labs , tur kur uzrakstīju jau sodīts , pats biju sodijis par to iemeslu

Vadims paludza aizvērt to topiku , Auri nebija nekādu iebildumu

Link to comment
Share on other sites

Labs , tur kur uzrakstīju jau sodīts , pats biju sodijis par to iemeslu

Vadims paludza aizvērt to topiku , Auri nebija nekādu iebildumu

 

pierādījumi ka sodīji uz cik sodīji par ko sodīji ???

par to vispār vajadzēja mest ara no mentiem !!!

 

 

auris pagaiam ir aizgājis no samp un nav noteicējs jeba parasts lietotājs tāka neko nezinu !!!

 

kā jau iepriekš postoja

JurisMAD piestāvētu atkal lietotājs. :)

+++

Link to comment
Share on other sites

pierādījumi ka sodīji uz cik sodīji par ko sodīji ???

par to vispār vajadzēja mest ara no mentiem !!!

 

 

auris pagaiam ir aizgājis no samp un nav noteicējs jeba parasts lietotājs tāka neko nezinu !!!

 

kā jau iepriekš postoja

+++

pierādījumi ka sodīji uz cik sodīji par ko sodīji ???

par to vispār vajadzēja mest ara no mentiem !!!

 

 

auris pagaiam ir aizgājis no samp un nav noteicējs jeba parasts lietotājs tāka neko nezinu !!!

 

kā jau iepriekš postoja

+++

 

Varbūt man vēl būs jāsāk screenot arī kikus ??

Un Auris ir atpakaļ , tik vel nav uzlikts acc

Link to comment
Share on other sites

Varbūt man vēl būs jāsāk screenot arī kikus ??

Un Auris ir atpakaļ , tik vel nav uzlikts acc

 

Man nekrata kas tev atļāva izskatīt šīs sadaļas auris nav ar acc tātad neko nezinu !!!!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ti savsjem ahujel? Huļi kaut kādam tirlenim kā tu, adminam ir jāatskaitas? Ja spriedums ir izteikts, topiks aiztaisīts, tātad viss ir tā kā tam ir jābūt. Nesaprotu, kāpēc adminiem būtu jādod kādam atskaites. Šo, tizlo topiku, arī derētu aiztaisīt un autoram pieŠķirt dažus procentus..

 

 

tu aunapierite nesparoti galvenais par ko iet runa ka 3 lvl admini nevar izskatīt sadaļu sūdzības par adminiem jo to var tikai augstākie admini !!!neznini tad piever muti :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nezinat nerunājat, jo ja esi Moderators forumā drīksti izskat\it , ja ne piss vagu.

Kad Deivids dabūja 3lvl, Gedvils sāka raudāt.

Moderatori drīkst sodīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja nezinat nerunājat, jo ja esi Moderators forumā drīksti izskat\it , ja ne piss vagu.

Kad Deivids dabūja 3lvl, Gedvils sāka raudāt.

Moderatori drīkst sodīt.

auni sūdzības par adminiem nevar izskatīt kautkāds sīks uz zaļš admins !!

Edited by Mike_Dundee
+10% par administrācijas apvainošanu. / Mike
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...