• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Mike_Dundee


X-YO

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Ieva_Dundee

2. Administratora niks iekš serverī?:Mike_Dundee

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Nu biju aizmetis savu profilu lai tas nepaliek novārtā meitenei. Viņa protams pārtaisīja profilu par meiteņu un tiri piri. Tātad man adeva profilu apakaļ un vēlejos to apakaļ pa čali, bet nē viņam jaizdomā kaukāds tizls iemesls. Pat ja labi gribas liekas ka viņš man grib ieriept

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: uewoppqvcebnf9p3ms.png

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pats vainīgs!

Traņi netiek atzīti un tā tam jābūt!

Soory pa dp! Bet ka es varu nebut tranis ja man nemaina niku :D

Gudrie admini :D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Viens profils pieder vienai personai, profila atdošana/pārdošana ir sodāma ar 365 dienām.

 

Nākamais.

 

Lai mainītu niku, ir vajadzīgs pieteikums forumā. šajā gadījumā tu to uzrakstījis, bet paskatoties to - tev atteica. Tu man sāki dirst augumā caur reportu, es aizgāju pie tevis un skaidri pateicu - niks netiks mainīts. Kur ir problēma? Tu turpināji ar mani dirsties, man noriebās un izkikoju.

 

Btw. Viņa nav mana sieva, vienkārši jautāja, vai var likt manu uzvārdu. Nu man ir mācība, ka praktiski visas "vecenes" bez foruma statusa "miss" ir transiki. Sīkie mudaki, ibio.

Es sāku dirsties? Tu mani par transiku saki nodirst Kā šo ģēlu lai actāju? Nevar tak atļaut lai tevi apsaukā Ne?

Nevis adevu bet aizdevu savādāk sapūtu tas profils un pazustu māja nauda viss! Takā šitā tās lietas notiek stāsti pareizi čal!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pag, pag. Par ko tu tagad sūdzies? Par to, ka es neacceptēju nika maiņu vai par to, ka es tevi izkikoju?

 

Iemesls kikam: fluds ar nika maiņu adminu čatā

Iemesls neacceptēšanai: Pieteikums tika atteikts

 

Kāds vēl tev ir problēmas? Mana attieksme? Nu neļaušu es sev kāpt uz galvas. Vari rakstīt vēl 100 un 1 sūdzību, es zinu, ka tā nav patiesa un viss. -_-

Wnk, tc, un viss, savādāk te čats izvedojies.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...