• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Andrew_Mayfield


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Artyom_Blumabax

2. Administratora niks iekš serverī?:Andrew_Mayfield

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Braucu uz izsaukumu ar mehāniķa mašīnu, kad nonācu pie klienta mani iemeta cietumā, ķipa par hakiem uz 10800 sekundēm. Domāju sajaucis ID, bet kad rakstiju uz /report man neviens neatbildēja.

4. Kā vainas dēļ tas notika? viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ihbj74mp6dofsqp5iuy.png

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars, es šodien nevienu mašīnu vēl nebiju labojis, tas būtu bijis mans pirmais fixcar, ja es būtu pabraucis pāris metrus uz priekšu

 

Ziliem butiem ; 12:45:21 Tu salaboji savu mašinu , kur bija sadauzita , neviss citu,

Link to comment
Share on other sites

ja es to būtu izmantojis, vai manas mašīnas health nevajadzētu būt 100%?

Piedodiet par post, tu cirvi, viņš sēdēja savā mašinā, pectam sāka specot tevi, tapēc arī rāda, kā var nesaprast, ja tu brauc, bet tur rada 0km/h, tad jau viss jāsaprot tu cirvi, jails paties, te jau var TC.
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par post, tu cirvi, viņš sēdēja savā mašinā, pectam sāka specot tevi, tapēc arī rāda, kā var nesaprast, ja tu brauc, bet tur rada 0km/h, tad jau viss jāsaprot tu cirvi, jails paties, te jau var TC.

bet... dafuq, pats redzi, ka es neko nerubīju no samp haku lietām, tad kā es varu kaut ko tādu lietot?

Link to comment
Share on other sites

bet... dafuq, pats redzi, ka es neko nerubīju no samp haku lietām, tad kā es varu kaut ko tādu lietot?

Velreiz piedodiet par post! ''CHAT OFF'' bitch, da jebkurš var ielādēt s0bi, un to lietot, eksīstē māte google, un tēvs youtube, tur dafiga pamācības, jebkurš āmurs varētu saprast, ielādē s0b, un spaidā 1, ar to labojas maha, es hujzin kas tev tur pa hackiem, bet jails patiess, gaidi banu or smth. Un velreiz ''CHAT OFF'' bitch.
Link to comment
Share on other sites

Ibal. Piedodiet par post. Andrew? Zini ka ir tādi kā bugi? Tici man, adminu čatā arī ir rādijies, ka Tu salabo mahu bet tā nav. Tās ir tikai aizdomas, kā arī ja augstu lido vai kā lēc, nu kkā tā rādās ķip, ka sobeit fly hack. -_- Andrew padomā ar galvu. Tev ir jābūt video kur tiešām viņš to mahu salabo. Te jails nav patiess. Čats var rādīt daudz ko, bet tev ir jābūt video. :) Lūdzu newarnot.

Link to comment
Share on other sites

Ibal. Piedodiet par post. Andrew? Zini ka ir tādi kā bugi? Tici man, adminu čatā arī ir rādijies, ka Tu salabo mahu bet tā nav. Tās ir tikai aizdomas, kā arī ja augstu lido vai kā lēc, nu kkā tā rādās ķip, ka sobeit fly hack. -_- Andrew padomā ar galvu. Tev ir jābūt video kur tiešām viņš to mahu salabo. Te jails nav patiess. Čats var rādīt daudz ko, bet tev ir jābūt video. :) Lūdzu newarnot.

Paldies, ka vismaz kāds mani atbalsta

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds lido , un ir augstu gaisa , ar bildi viss ir uznemams. Mašinas labosanas skripts nav bugains , par to es esmu pārliecināts.

Pēdējā reize, ka post. TAS IR ČATS. Reāli tev vajag pierādījumus lai Banoto/ tavā gadijumā jailotu par hax. Par Jail nav vajadzīgi pierādījumi, bet ja liec par HAX tad vajag ;) Čatā var rādīties, ka piemērs - Spēlētājs Auri_Musimo izmantoja auto labošanas hack, bet tā nemaz nav. Tur var parādīties, ka Alex_Busto izmanto sobeit fly hack bet tā nav. Tas ir čats, un pirms bano/jailo par hax tev vajag pierādijumus, nevi tikai to kā čatā uzrāda, ka viņš salaboja. Turn on fraps. :D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...