• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrew_Mayfield


dE.

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Phil_Brooks

2. Administratora niks iekš serverī?: Andrew_Mayfield

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad, LS spawnā centāmies ieviest kārtību. Es kā policists būdams, vienā teikumā sakot, daudz bomāru, kas dirsa uz mentiem, un taisīja DB ar rolleriem un taksi, braucot nost, simple. Jautājums ir, kādēļ es tiku iemests jailā par nonRP, DM, ja es šos cilvēkus vēl brīdināju, bet viņi neklausīja. Izvilku M4 ar bindiem, sāku šaut, uz tiem Drive-By dieviem, kas centās mani nobraukt. Nesaprotu, tad kas man šādā situācija atlika darīt, ja šie nepakļāvas, brīdināju divas reizes, bez panākumiem. Es jau varēju paķert vagu, un aizbēgt, bet tas nebūtu ments, kas to darītu. Sodīt vajadzēja viņus, tos Drive-By dievus, Mixerus, nonRP`erus, kas apgrozās stacijā, nevis mani, kas centās ieviest kārtību, bet bez panākumiem. šis gudrais admins mani ielika vienīgo, pārējos palaida brīvībā, lai Los Santos spawnā turpinās nekārtības. GG.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Ņemiet nost acc, šī ir 3. sūdzība kopumā par viņu jau, 2 stundu laikā.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

http://www.bildites....hb58u1231rv.png

http://www.bildites....oiv7eatimsz.png

 

Gaidu Andrew viedokli, kommentārus par šo! :)

Link to comment
Share on other sites

Heh , sveiks!

 

Redzi , par šādiem pārkāpumiem es neuzņemu bildes.Es biju saudzigs un zināju ,ka dosies uz forumu tāpēc es ieliku tevi tikai uz nieka 20 minutēm.

 

Man komentārs? : Kur tu esi redzējis Rl , vai filmās , ka kāds no policijas darbiniekiem publiskā vietā , jeb stacijā par to ka kāds nepakļaujas , vai neklausa sāk šaut ar automatu par cilvekiem? Nu KUR? Tas tak ir tiek brutāli , kā var nesaprast.Es diemžēl esmu uzņemis tikai vienu bildi , bet nu tur nekā nav.Nepaspēju piefiksēt to , kad sāki šuat pa to mašinu , kura aizbrauca.Kā ari tu nepielietoji nevienu komandu , bet gan saki šaut , tas ir viens no iemelsiem , kāpēc es piemineju NOnRP.

 

 

Ņemiet nost acc, šī ir 3. sūdzība kopumā par viņu jau, 2 stundu laikā.

 

Paskaties , cik no tam sūdzibām ir patiesas , vai nē...Man visam ir reāli pierādijumi.:)

Link to comment
Share on other sites

Heh , sveiks!

 

Redzi , par šādiem pārkāpumiem es neuzņemu bildes.Es biju saudzigs un zināju ,ka dosies uz forumu tāpēc es ieliku tevi tikai uz nieka 20 minutēm.

 

Man komentārs? : Kur tu esi redzējis Rl , vai filmās , ka kāds no policijas darbiniekiem publiskā vietā , jeb stacijā par to ka kāds nepakļaujas , vai neklausa sāk šaut ar automatu par cilvekiem? Nu KUR? Tas tak ir tiek brutāli , kā var nesaprast.Es diemžēl esmu uzņemis tikai vienu bildi , bet nu tur nekā nav.Nepaspēju piefiksēt to , kad sāki šuat pa to mašinu , kura aizbrauca.Kā ari tu nepielietoji nevienu komandu , bet gan saki šaut , tas ir viens no iemelsiem , kāpēc es piemineju NOnRP.

20min nav maz!!!

Link to comment
Share on other sites

''Nepielietoju nevienu kommandu'' xDDD, sasmējos. Te nav nekādas sakara ar realitāti, vai filmām, jo tādi idioti, kas neievēro RP termini ir jāsoda, nevis tavā gadījumā, tu ieliec mani par nonRP+DM, un viņus nemaz necenties specot.

 

Paprasi Lifex. (Matt_Taylor), ka lietoju /me un /do kommandas. Man ir bindi, gudriniek.

 

Vēl 2. screen`ā ir redzams, ka minēji, ka tev ir screen`s, aiziet, es gaidu. Liec iekšā!

Link to comment
Share on other sites

''Nepielietoju nevienu kommandu'' xDDD, sasmējos. Te nav nekādas sakara ar realitāti, vai filmām, jo tādi idioti, kas neievēro RP termini ir jāsoda, nevis tavā gadījumā, tu ieliec mani par nonRP+DM, un viņus nemaz necenties specot.

 

Paprasi Lifex. (Matt_Taylor), ka lietoju /me un /do kommandas.

 

Vēl 2. screen`ā ir redzams, ka minēji, ka tev ir screen`s, aiziet, es gaidu. Liec iekšā!

 

 

Bildē ir redzams , kā tu tēmē , bet neviena apkārt nav. , tas neko nedos,

 

Vecīt beidz ,

Te nav nekādas sakara ar realitāti, vai filmām,

 

šis ir RP serveri , vis ir jādara , pēc reālās dzīves faktiem un notikumiem.Tikai slimi dauzīts policists šāudīsies publiskā vietā ar m4.

 

Domā , ka tu kko panāksi sodot , tos terminu neievērotājus , pats tos pārkāpjot? Nedomāju viss.. :P

Link to comment
Share on other sites

ok, nav screens? Tad nāksies mani vien unjailot. PM`ošu Gedvilu, vai kādu citu, lai ieskatās šeit.

 

Tev tomēr neaiziet, labi, kā vēlies. Nākamreiz stāvēšu spawnā, skatīšos kā citus brauc nost, un neko nedarīšu, īpaši ''nepielietošu M4''. Kad pie manis pienāks kāds un teiks: Policista kungs, lūdzu palīdziet, stacijā notiek apšaude, vai kas tamlīdzīgs, tad es neiesaistīšos, jo tad jau sanāks, ka esmu nonRP`eris ar M4 padusē. ;)

 

Neredzu savā sūdzībā reālus pierādījumus.

Link to comment
Share on other sites

Sūdziba ir pateica , es nesaprotu , ksa tev nepatik.

 

Tu , būdams ka pilsētas aizstāvis , to tikai apdraudi , jo publiskā vietā šāuj pa braucosām mašīnām ar m4 , kamēr apkārt ir pilns ar civlēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Un, tie, kas DB, carDM taisa, neapdraud cilvēkus? Ar kuru galu tu domā? :)

 

Sanāk, ka tev screen`i nav jāņem?

Tad jau, būdams kā admins, iemetīšu jebkuru jailā, un sūdzībā izdomāšu savu stāstu, lai izklausītos maz ticami.

Link to comment
Share on other sites

Reāli ,kā Haris teica: Ja tev liekas neizturami ,ka citi ner`po , bet tevi uzbrauc ar mašinu , bet tu tikai piecelesi un sāc tavit ar emku.Pēc visas loģikas ,tev bija jābūt laztam kājām , rokām , nevis kā tu piecelies un sāc šaut.

 

Fuck logic.

Link to comment
Share on other sites

Tev pašam loģika lielā pakaļā, jo nesodīji arī viņus. Tad man nebūtu pretenziju pret tevi, jail`u vai vēl kādu. Ar tādiem cilvēkiem, kas trieca mani nost (bomži ar 1-2. leveliem), nemaz necenšos RP`ot, jo neredzu tam lielu jēgu. :)

 

Runa jau iet par to, ka tu specoji mani un redzēji, kāda situācija bija spawnā.

 

un, Fuck tavu s0beit`u, ej palido. Nevienam jau netraucēsi ar savu lidošanu!

Link to comment
Share on other sites

Tev pašam loģika lielā pakaļā, jo nesodīji arī viņus. Tad man nebūtu pretenziju pret tevi, jail`u vai vēl kādu. Ar tādiem cilvēkiem, kas trieca mani nost (bomži ar 1-2. leveliem), nemaz necenšos RP`ot, jo neredzu tam lielu jēgu. :)

 

Runa jau iet par to, ka tu specoji mani un redzēji, kāda situācija bija spawnā.

 

un, Fuck tavu s0beit`u, ej palido. Nevienam jau netraucēsi ar savu lidošanu!

 

Kā es varu viņus sodit , ja es neredzeju ,ko viņi dara.Es redzeju tikai tevi.

Link to comment
Share on other sites

Nestāsti! Teicu tev, skaidri un gaiši, lai speco id; 15.

 

Jautājums tev - Cik ilgi tu mani specoji? 1 minūti, varbūt vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Nestāsti! Teicu tev, skaidri un gaiši, lai speco id; 15.

 

Jautājums tev - Cik ilgi tu mani specoji? 1 minūti, varbūt vairāk?

 

Pietiekami , līdz tam brīdim , kad tu sāki šaut publiskā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Tu minēji, ka neredzēji pārējos, tikai mani. Sanāk tā, ka nospecoji aptuveni minūti, tad ieliki mani jailā, un viss. End Story, pat neuzņemot Screen`u. un, diršot tikai savu forumā, bija tas un šitais, bet pierādījumu tev nav. Žēl, bet es strīdos ar adminu, kuram joprojām SA ir ielādēts s0bis. -_-

Link to comment
Share on other sites

Tu minēji, ka neredzēji pārējos, tikai mani. Sanāk tā, ka nospecoji aptuveni minūti, tad ieliki mani jailā, un viss. End Story, pat neuzņemot Screen`u. un, diršot tikai savu forumā, bija tas un šitais, bet pierādījumu tev nav. Žēl, bet es strīdos ar adminu, kuram joprojām SA ir ielādēts s0bis. -_-

 

Pierādi ,ka man iz uzinstalēts s0bis! Beidz sevi apkaunot , tu neko nēsi spējīgs pierādit ar saviem debilajiem argumentiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...