• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrew_Kleptomān


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Ray Kumar Mortez

2. Administratora niks iekš serverī?:Andrew_Klepto

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Nu ka es izgāju no frakcijas(NAV TA MAFIJA) kautkad nezinu.. :D

Un mani JAIL uz 180min.

4. Kā vainas dēļ tas notika?Kleptomāna

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:gejhvkt5hidz9bnqu72d.jpg

 

 

 

820898_m.png

 

Noteikumi

  • Topika nosaukumam jāsatur administratora vārds, "[sūdzība] Auri Musimo".
  • Sūdzība drīkst postot tikai Servera administrācija, sūdzības autors, apsūdzētais. Pārējie, kas postos nevajadzīgus/liekus postus, tiks sodīti ar +10 warn.

820898_m.png

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Jails patiess,prasiji lai met tevi ārā īsi pirms 18:00,kāds izmeta un uzreiz biji Germāņos.

Tas bij gļuks.Pasties ./clist 5.Gribu lai Andrew Pierāda kad nebiju germāņos pēc 16.00

Gaidu pierādījumus ANDREW.JAIL NEPATIESS

Link to comment
Share on other sites

HUĻI? Tu te POSTO.

Parādi kad mani tiešām izmeta? Vēlējos aiziet no GERMAN.NU NEIZMETAT.GAIDU PIERADIJUMUS.JAIL VEL JOPROJAM NAV PATIESS

 

Gedvils jau iedeva. Kad Tu prasi lai izmet, un kad Tu esi jau German. :) Jūs visi no Rifām salīdāt German. Tas nekas ka pats esmu German, bet noteikumi paliek noteikumi. :)

Link to comment
Share on other sites

Gedvils jau iedeva. Kad Tu prasi lai izmet, un kad Tu esi jau German. :) Jūs visi no Rifām salīdāt German. Tas nekas ka pats esmu German, bet noteikumi paliek noteikumi. :)

Pierādijumus nada kad nebiju jau germāņos. Prasiju,lai izmet mani no germāņiem nesaprast?
Link to comment
Share on other sites

reku rays ask.fm/uldis19

http://prntscr.com/251170

Galvu saspiedis?

Gedvils jau iedeva. Kad Tu prasi lai izmet, un kad Tu esi jau German. :) Jūs visi no Rifām salīdāt German. Tas nekas ka pats esmu German, bet noteikumi paliek noteikumi. :)

Pierādijumus nada kad nebiju jau germāņos. Prasiju,lai izmet mani no germāņiem nesaprast?

 

 

Atvainojos PAR DP spiedu EDIT! bet kautkas gļuk

Link to comment
Share on other sites

Kauns pašam nav?

 

17:49 Atdrodamies vēl rifās , lūžam , lai tevi izmet.Tevi izmeta , pec 3 sekundem parādijies Germāņos.

 

Jauku dienu!.

 

http://www.bildites....h9nluyodv2b.png

 

http://www.bildites....aqea4q8tl1e.png

 

Paldies Gedvilam , ka piefiksējā abi ar Kristaps_Grand vienā maisā bāžami , tā pat ,kā Jackie.

Link to comment
Share on other sites

Nedirs ujobak

Ruudis pa maz iedeva ?:$

100% Vagosietis un 100% Kavi4rs. Pisies ar savu rūdi blad.Zb nav kautkādu huiņu dzīt? Es tādus aksus un rūdus nelietoju nabadziņ!
Link to comment
Share on other sites

100% Vagosietis un 100% Kavi4rs. Pisies ar savu rūdi blad.Zb nav kautkādu huiņu dzīt? Es tādus aksus un rūdus nelietoju nabadziņ!

Es huinu dzenu?

negribu likt ss kur atzisties, kad esi uldis viksna

Un vel skaipus vaig salidzinat?:D

jebal cirvis :D

Link to comment
Share on other sites

100% Vagosietis un 100% Kavi4rs. Pisies ar savu rūdi blad.Zb nav kautkādu huiņu dzīt? Es tādus aksus un rūdus nelietoju nabadziņ!

 

 

Par tupu un nepatiesu sūdzibu ,labi zinādams , ka ei vainīgs varētu arī banu uz pāris dienam uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...