• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba Andrew_Klepto


Guest Evan_Taylor

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Palēkā vēl pasienu malam , un centies izbugoties. Nakamais bus bans , es jau tevi pēdējo 3 dienu laikā esmu iemetis 8 reizes cietumā , par DM.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tātad nesaprotu, es nedrīkstu lēkāt? Kādēļ? Iemet man notiekumu kur tas rakstīts! Un jā Andrew atslābsti pa 1 dm iemet uz 2400 sec kautvai SYY sāk a ko SYY neaiztiec? Protams Eņģeļi.

 

P.S Gaidu noteikumu kur rakstīts ka nevar lēkāt.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu gan. Parādi kaut vienu noteikumu, ka es cietumā nevarētu lēkāt. :D Tas ir slimi. Ja pierādi ka viņš ir izbugojies, ar video, tad ir cita diršana. Pagaidām par to lēkāšanu, plika diršana ir. Lēkāt var jebkurš. Ko darīsi, ja jailā būs 20 purni, un visi lēkās? :D Visus kikosi, vai banosi par to ka lēkā jailā? :D

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz Klepto nekļūdīsies un uzņems video, tad tu saņemsi banu!

Tavs posts šeit ir lieks, parādi noteikumu kur Jail es nevaru lēkāt un tad gudri te dirs. :)

 

Aizstāvi tālāk un lien dziļāk tur. :P

Link to comment
Share on other sites

Tavs posts šeit ir lieks, parādi noteikumu kur Jail es nevaru lēkāt un tad gudri te dirs. :)

 

Aizstāvi tālāk un lien dziļāk tur. :P

 

Es nediršu nekur, normāli uzrakstīju, nevajag braukt uzreiz augumā, un + Klepto man nav nekāds draugs un nekad ar viņu neesmu komunicējis! + biju jaila 20 minūtes pirms 3 dienām! pieci spēlētāji no ārpuses lūrot labajā stūrī lēkāja un pazuda, un pēc tam smējās otrā pusē aiz restēm! un + kas tu esi, ka pats šeit posto!

Link to comment
Share on other sites

Es nediršu nekur, normāli uzrakstīju, nevajag braukt uzreiz augumā, un + Klepto man nav nekāds draugs un nekad ar viņu neesmu komunicējis! + biju jaila 20 minūtes pirms 3 dienām! pieci spēlētāji no ārpuses lūrot labajā stūrī lēkāja un pazuda, un pēc tam smējās otrā pusē aiz restēm! un + kas tu esi, ka pats šeit posto!

Ja neredzi esmu screena, taka būtu turējis muti. un vēl neesmu saņēmis noteikumu + tev nav atļauts šeit postot. <_<

 

šī sūdzība ir arī saistīta ar mani, un jā tas ka nevar lēkāt jaila nav nekur rakstīts tapēc ej ieskrienies. :)

Link to comment
Share on other sites

Tavs posts šeit ir lieks, parādi noteikumu kur Jail es nevaru lēkāt un tad gudri te dirs. :)

 

Aizstāvi tālāk un lien dziļāk tur. :P

 

Tik pat lieks posts kā tavs.Beidzat kunkstēt visu laiku. Enģeļi bļ* atradušies.Ko jus diršat , es tik skatos ka kāds no German uztaisa Dm , es gribu likt jau cietuma ,parada ,ka ir jau cietuma. a Ko man tagad bļ* darīt. Man pajāt redzēšu kādu lēkājam , tajā stūri uzfilmēšu un saņemsiet banu ,kaut uz 365 dienām. Jebal jus jau ar savam atmazkām ,ka nav nekāds noteikums u,t,t,

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Klepto Tev vispār dzīve izstās nav paveicies, paļubom pumpaina seja, riža galva, notaukojies ne?

 

bet pat tēmu, domāju Klepto nav pēlnijis adminu, viņš reāli ir sadusmonjies un Germanny mafu, un visus pēc kartas mētā iekšā, a par citiem viņam pilnīgi nospļauties.

 

A tu man sito sejā tirliņ nevelies pateikt? Nēsmu uzēdies ,daru tikai savu darbu.Karš tuvojas , jādara ,kas jādara.No jums 9 cilvēki tika samesti cietumā , par to ka stumāt tāš mašinītes , bez Rp komandām.Sodus es likšu lielākus un lielākus ,kamēr nesāksiet normāli Rp`ot , visvairāk attiecās tas apšaudēs u.t.t

 

Vot kur limenis , varbūt beidzot ari kkas mainisies uz labo pusi , ne?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tik pat lieks posts kā tavs.Beidzat kunkstēt visu laiku. Enģeļi bļ* atradušies.Ko jus diršat , es tik skatos ka kāds no German uztaisa Dm , es gribu likt jau cietuma ,parada ,ka ir jau cietuma. a Ko man tagad bļ* darīt. Man pajāt redzēšu kādu lēkājam , tajā stūri uzfilmēšu un saņemsiet banu ,kaut uz 365 dienām. Jebal jus jau ar savam atmazkām ,ka nav nekāds noteikums u,t,t,

Tik pat lieks posts kā tavs.Beidzat kunkstēt visu laiku. Enģeļi bļ* atradušies.Ko jus diršat , es tik skatos ka kāds no German uztaisa Dm , es gribu likt jau cietuma ,parada ,ka ir jau cietuma. a Ko man tagad bļ* darīt. Man pajāt redzēšu kādu lēkājam , tajā stūri uzfilmēšu un saņemsiet banu ,kaut uz 365 dienām. Jebal jus jau ar savam atmazkām ,ka nav nekāds noteikums u,t,t,

tikai es nesaprotu vienu, kādēļ es nevarēt ucietumā lēkāt paskaidro man šo!

 

Ja es pat necenšoss bugot ārā lēkāju un uzreiz ban par neko?

Link to comment
Share on other sites

A tu man sito sejā tirliņ nevelies pateikt? Nēsmu uzēdies ,daru tikai savu darbu.Karš tuvojas , jādara ,kas jādara.No jums 9 cilvēki tika samesti cietumā , par to ka stumāt tāš mašinītes , bez Rp komandām.Sodus es likšu lielākus un lielākus ,kamēr nesāksiet normāli Rp`ot , visvairāk attiecās tas apšaudēs u.t.t

 

Vot kur limenis , varbūt beidzot ari kkas mainisies uz labo pusi , ne?

 

tikai nesaprotu kapēc es nevarētu cietumā lēkāt?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tu bļe esi vispār redzējis, ka RL cietumnieki random lēkātu sienās un nejustu neko? Piepisās kā zīdainis. <_<

Ja grib, tad var lēkāt. :P Kapēc gan nevarētu? -_-
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...