• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kļūda kautkāda.


Rimantos

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Alex_Taylor

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Izgāju arā, pēc laika nācu iekšā, un hujakš.

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? kļūda kautkāda.

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: karoč, viens čalis apizdģija visu akkontu, tāpec tāda kļūda bija. un nomainija PW.

Link to comment
Share on other sites

Zinu 100% par šo, izej ārā un paskaties spēlētāju listē, tavs niks ir online? ja šādi metās, tad kāds ir jau iekšā ar tavu niku!

 

*Man šādi rādījās, kad man bija uzlausts acc!

*Citu reizi man šādi rādījās, ka biju logojies no otra mājas datora! atnākot no remonta ar savu arī logojos un tad atcerējos!

 

Iespējams, ka tavs ACC ir uzlausts!

Link to comment
Share on other sites

Zinu 100% par šo, izej ārā un paskaties spēlētāju listē, tavs niks ir online? ja šādi metās, tad kāds ir jau iekšā ar tavu niku!

 

*Man šādi rādījās, kad man bija uzlausts acc!

*Citu reizi man šādi rādījās, ka biju logojies no otra mājas datora! atnākot no remonta ar savu arī logojos un tad atcerējos!

 

Iespējams, ka tavs ACC ir uzlausts!

 

 

tieši tā arī ir, +/- 3m mani krātie pa dirsu un akontam pw nomainīts..

 

- cerams ka audio pateiks pw ;D man poh par to naudu tagad. ;d

Link to comment
Share on other sites

tieši tā arī ir, +/- 3m mani krātie pa dirsu un akontam pw nomainīts..

 

- cerams ka audio pateiks pw ;D man poh par to naudu tagad. ;d

 

Kā poh pa to naudu? naudu nav kur likt? nu audio prasīs 3-5 latus par paroli!

 

*Tu citā komunā nereģistrējies gadījumā ar tādu pašu paroli, ja reģistrējies, pasaki man kurā komunā!

Link to comment
Share on other sites

Kā poh pa to naudu? naudu nav kur likt? nu audio prasīs 3-5 latus par paroli!

 

*Tu citā komunā nereģistrējies gadījumā ar tādu pašu paroli, ja reģistrējies, pasaki man kurā komunā!

 

nu bļē , es dēļ naudas nespēleju spēli ;D

- nu *** pārskaiitīšu . ;d

- pa PM atsūtīšu ip.

Link to comment
Share on other sites

Jā. Visticamāk uzlauzts acc. Iespējams ka esi gājis kaut kur iekšā ar tādu pašu paroli, kā šeit. Jo mūsdienās citi uztaisa samp pakaļdarinājumus, tikai lai citi ieietu no samp.lv, un reģistrētos tur. Tad owneri paskatās paroles, un mēģina tikt šeit iekšā. Un woala, pēkšņi Tavs acc ir vai nu banots, vai uzlauzts, un parole nomainīta.

Link to comment
Share on other sites

Jā. Visticamāk uzlauzts acc. Iespējams ka esi gājis kaut kur iekšā ar tādu pašu paroli, kā šeit. Jo mūsdienās citi uztaisa samp pakaļdarinājumus, tikai lai citi ieietu no samp.lv, un reģistrētos tur. Tad owneri paskatās paroles, un mēģina tikt šeit iekšā. Un woala, pēkšņi Tavs acc ir vai nu banots, vai uzlauzts, un parole nomainīta.

 

Zinu, automatiski ievadiju ;d un pēctam tik sapratu to ka iespēja ir ka uzlauzīs , gribeeju jau iet iekšā un jau darbojās tas pimpis ;D

Link to comment
Share on other sites

Man nekad nav bijis uzlauzts profils, un nebūs. Nelietoju tādas paroles kā: arturs123, vai ko tamlīdzīgu, vai nereģistrējos citos komūnos/serveros ar tādu pašu paroli kā draugos, facebook, vai citos serveros.

 

Paši vien esat vainīgi!

Link to comment
Share on other sites

krč neko nemaksā, es adminu tur pazīstu, tik jānoķer on ! ;)

 

okey.

 

Man nekad nav bijis uzlauzts profils, un nebūs. Nelietoju tādas paroles kā: arturs123, vai ko tamlīdzīgu, vai nereģistrējos citos komūnos/serveros ar tādu pašu paroli kā draugos, facebook, vai citos serveros.

 

Paši vien esat vainīgi!

 

Es jau vecīt neko nesaku, iepriekš vnk bij viena cita muļa kapēc tapa šis topiks.. pēctam pats uzzināju kas pa sūdiem..

Link to comment
Share on other sites

Nu kpc tādus sūdus jādara! Cilvēks tur visu ka4ājis un darijies , bet nē uzlauž!

Nu iemesls bija gjav uzlaust tavu acc , jo pats nevar sākt spēlēšanu no 0!

Link to comment
Share on other sites

Nu kpc tādus sūdus jādara! Cilvēks tur visu ka4ājis un darijies , bet nē uzlauž!

Nu iemesls bija gjav uzlaust tavu acc , jo pats nevar sākt spēlēšanu no 0!

 

waine.

 

- man jau reāli tik vien gribās lai ir bck pats profils, par pārejo štrunts sakrāšu vellreiz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...