• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Deivid_Moore


vudijs

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Kris_Vudijs

2. Administratora niks iekš serverī?: Deivid_Moore

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Ar mafiju gaidijām kad beigsies karš fabrikā. Beidzoties karam gatavojamies ņemt kazino. Braucu spamot un tur bija priekšā Tremeks un Moore. Sāka pa mani šaut un uzbraucu virsū. Pēc tam braucu prom un abi sašāva manu mašīnu līdz tā saplīsa, sāku skriet prom , jo nesanāca uzsaukt karu, jo kāds bija paspējis ātrāk. Skrienot prom no Moore, viņš sāka pie manis teleportēties un šaut. Tagad ieliek mani JAIL par kara traucēšanu, tikai tad kad nošāva mani un teicu, ka tā nav pareizi kā viņš dara.

 

štrunts par teleportu. Kopš kura laika adminam ir jārikojas šādi, teleportejoties pie manis un nošaujot? Nebija mutisks brīdinājums un ari neiemeta cietuma, bet gan izdarija visu pretēji.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: Interesē Tavs episkais viedoklis, Moore.

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=zckrhiwg0ebf2k2t7w6y.jpg

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bzuzood1hycp68f4dy.jpg

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bdw02dvnyod82qybpx6.png

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0ydivjjv8m03k60t3tz5.jpg

 

 

 

Moore, parādi man kaut vienu video/bildi kur es traucēju karu. Ja Tremeks būs sakarīgs, tad pateiks, ka pat nebiju atklājis uguni uz viņiem, tikai braucu spamot karu. Cilvēcīgi ari var uzrakstīt, netraucē, jo man kaut kāda kara jaukšana viss mazāk interesē.

Link to comment
Share on other sites

ā labi , Tu braukā ar rancheru pa zonu un tā neskaitās kara traucēšana , Lm pa tevi sāka šaut , itkā jau tu aizbrauci ptom .

Pēc brīža aizskrēju aiz kazino un tu atkal tur biji , par cik gribēju karot sāku šaut par tevi lai nelīstu zonā

 

Un Edijs tur nemaz nebiaj

Link to comment
Share on other sites

Tu esi kaut ko sakurijies? 18:25 es biju pie kazino, bildēs vel ir laiks. Ir runa par to, ka admins mani sāka dm bez RP un teleportejas. Kāādāāā veidā es iztraucēju karu, iebraucot kazino uzrakstot /mafbizz un sapratu, ka nokavēju. Bez nekādam šaušanām es aizbraucu prom līdz Moore sāka pa mani močīt un pēc tam vel dzinās pakaļ (teleportejoties). Bildē pat ir redzams, ka no kazino esmu tālu.

 

Kazino bija tukšs 18:25 un tur bijai tikai Moore ar Tremeku. Tāda sajūta, ka ir jauzstāda mistiska filmēšana visu laiku kad spēlēju. Nepietiek ne ar bildēm, ne ar 30 sec video(attieciba uz citam sudzibam).. Es pat negaidiju no adminiem kaut ko tādu.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi kaut ko sakurijies? 18:25 es biju pie kazino, bildēs vel ir laiks. Ir runa par to, ka admins mani sāka dm bez RP un teleportejas. Kāādāāā veidā es iztraucēju karu, iebraucot kazino uzrakstot /mafbizz un sapratu, ka nokavēju. Bez nekādam šaušanām es aizbraucu prom līdz Moore sāka pa mani močīt un pēc tam vel dzinās pakaļ (teleportejoties). Bildē pat ir redzams, ka no kazino esmu tālu.

 

Un jā aizmirsu pateikt , jūs SYY visulaiku dmojat mani kā iebraucu karjerā , a es vienreiz nevaru kādu jūsējo pašaut ??

Link to comment
Share on other sites

Un jā aizmirsu pateikt , jūs SYY visulaiku dmojat mani kā iebraucu karjerā , a es vienreiz nevaru kādu jūsējo pašaut ??

 

Hah, tātad DM bija. Un nepatiess jails. :$

Link to comment
Share on other sites

JurisMAD, man nav ne jausmas, kas tu esi. (laikam jau Moore) Neesmu aizstāvejis SYY mazos, tas nozīme, ka man viens Finkss nepatīk, tagad visa mafija ir vieni klauni un dmotaji?. Liec sūdzibu un lai viņi sēž, jo es tur neko neizmainīšu tāpat. Vispār, jā tev nav tiesības pārkāpt noteikumus, jo Tu esi domāts, lai tā nenotiktu. Lietotājs ir lietotājs, bet adminam tomēr ir jābūt ar pieredze un ja šādi visi rīkosies - mani jau visi šauj DM, tad es arī :D. Pašam nenāk smiekli?

 

 

Tu man pasaki godīgi. Ja tu uzskatiji ka es traucēju karu, lai gan atradāties tur tikai divi( Tagad tu to noliegsi, bet lai tā būtu) Kaut vai tur atradās miljons cilvēku. Pabraucot garām skaitas kara traucēšana, jeb iebraukt iekšā uz pāris sec. Nebija ari mutisks brīdinājums un kaut vai uzreiz liec jail, nevis Teleportējies un nošauj, pēc brīža izdomā, lai jau iet cietums.

Link to comment
Share on other sites

JurisMAD, man nav ne jausmas, kas tu esi. (laikam jau Moore) Neesmu aizstāvejis SYY mazos, tas nozīme, ka man viens Finkss nepatīk, tagad visa mafija ir vieni klauni un dmotaji?. Liec sūdzibu un lai viņi sēž, jo es tur neko neizmainīšu tāpat. Vispār, jā tev nav tiesības. Lietotājs ir lietotājs, bet adminam tomēr ir ar pieredze un ja šādi visi rīkosies, mani jau visi šauj DM, tad es arī :D. Pašam nenāk smiekli?

 

 

Tu man pasaki godīgi. Ja tu uzskatiji ka es traucēju karu, lai gan atradāties tur tikai divi( Tagad tu to noliegsi, bet lai tā būtu) Kaut vai tur atradās miljons cilvēku. Pabraucot garām skaitas kara traucēšana. Nebija ari mutisks brīdinājums un kaut vai uzreiz liec jail, nevis Teleportējies un nošauj, pēc brīža izdomā, lai jau iet cietums.

 

Tas nebija domāts tieši uz visu mafiju , kā esmu finksos tā es nepārtraukti tieku dmots , tas nedaudz apnīk

Par cik karot nav jēgas gribas arī kādreis pašaudīties.........

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija domāts tieši uz visu mafiju , kā esmu finksos tā es nepārtraukti tieku dmots , tas nedaudz apnīk

Par cik karot nav jēgas gribas arī kādreis pašaudīties.........

 

Tu vispār tagad apjēdz, ka iesiti sev kārtigu naglu savā statusā? Es domāju lieki jautājum.Atsakies no ACC un dari citas lietas. Te jau pareizāk būtu, noņemot viņam to, vai pat nav jausmas, kas ar viņu jādara.

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār tagad apjēdz, ka iesiti sev kārtigu naglu savā statusā? Es domāju lieki jautājum.Atsakies no ACC un dari citas lietas. Te jau pareizāk būtu, noņemot viņam to, vai pat nav jausmas, kas ar viņu jādara.

 

Beidz čīkstēt visi neesmu vinīgais admins , kurš kādu ir nošāvis

Es tikai nesaprotu vienu lietu

Jums laikam liekas , ka adminus Dmot ir pavisam normāla lieta , bet kā kāds admins nošauj kādu , uzreiz sūdzība forumā

Ienāc serverī izlaidīšu no cietuma , pietiks čīkstēt

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār tagad apjēdz, ka iesiti sev kārtigu naglu savā statusā? Es domāju lieki jautājum.Atsakies no ACC un dari citas lietas. Te jau pareizāk būtu, noņemot viņam to, vai pat nav jausmas, kas ar viņu jādara.

 

Tu beidz poda malai tuvoties, katru x atsit lkm pauri! Deivids jau pus gadu kā admins, tavi vārdi vai sūdzības neko nedos, viņš servera labā darījis tik daudz, tu pat iedomāties nevari! Tgd bļe sanāk, ka Admini nevar spamot biznesus, jo tu esi to iedomājies!

 

 

+ Deivids ar melnu NRG brauca

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deivid, atzīsti, ka biji vainīgs un, mazliet, izmantoji acc savā labā. Ir jāprot arī kādreiz piekāpties.

 

Man nav grūti atzīties - Jā , biju vainīgs .

Bet ir jāsaprot tas , ka mums adminiem arī dažreiz kautko ne pa rp gribas izdarīt

Kad jūs Dmojat , tas nav nekas īpaš , bet kad admins kādu nošauj , tad uzreiz bbrēka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu beidz poda malai tuvoties, katru x atsit lkm pauri! Deivids jau pus gadu kā admins, tavi vārdi vai sūdzības neko nedos, viņš servera labā darījis tik daudz, tu pat iedomāties nevari! Tgd bļe sanāk, ka Admini nevar spamot biznesus, jo tu esi to iedomājies!

 

 

+ Es Deividu ar melnu NRG aizvedu tur un devos pats uz naftu! Tur bija tikai 2 Germany, nez, pats kaut kur no zila gaisa uzleci!

 

Es esmu vienmēr bijis par to, ka Administrators nedrīkst atrasties nelegālā organizācijā. Ieteiktu ņemt jums piemēru no Gedvila. Jau ilgi instruktoros. Kaut vai nav ko darīt tur. + Deivids līderis Finks.

Atvainojiet, tās ir tikai manas domas. Nezinu kā citi domā. Vienkārši Administratoram vieta legālajā organizacijā. Lai var adminēt, nevis šaudīties, un kā adminu nošauj, tā jailo. Jo redz iedzeļ par to, ka labāk šauj, nekā viņš. Nesaku par tieši uzreiz vienu adminu, bet vispārīgi. Tādas nu ir manas domas tikai.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es esmu vienmēr bijis par to, ka Administrators nedrīkst atrasties nelegālā organizācijā. Ieteiktu ņemt jums piemēru no Gedvila. Jau ilgi instruktoros. Kaut vai nav ko darīt tur. + Deivids līderis Finks.

Atvainojiet, tās ir tikai manas domas. Nezinu kā citi domā. Vienkārši Administratoram vieta legālajā organizacijā. Lai var adminēt, nevis šaudīties, un kā adminu nošauj, tā jailo. Jo redz iedzeļ par to, ka labāk šauj, nekā viņš. Nesaku par tieši uzreiz vienu adminu, bet vispārīgi. Tādas nu ir manas domas tikai.

 

Sava taisnība tev ir , bet adminiem arī dažreiz gribas atvilkt elpu.....

Link to comment
Share on other sites

Esmu liecinieks. Tātad, kris. Kā tu teici, tu brauci spamot kazino.. Kā tu varēji spamot kazino, ja es iespamoju jau un tu atbrauci pēc 2-3 min, sāki ar savu rancheru braukt man un davidam virsū, pēc kā mēs tevi sākām šaut. Tu aizbrauci, pēc kāda laika atbrauci un norāvi jailu. Neredzu nevienu davida pārkāpumu, jo adminiem nav jaarpo un ic iemesls par to, ka uzbrauci virsū.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu beidz poda malai tuvoties, katru x atsit lkm pauri! Deivids jau pus gadu kā admins, tavi vārdi vai sūdzības neko nedos, viņš servera labā darījis tik daudz, tu pat iedomāties nevari! Tgd bļe sanāk, ka Admini nevar spamot biznesus, jo tu esi to iedomājies!

 

 

+ Deivids ar melnu NRG brauca

 

Tev čista nav ko darīt un bāzt savu degunu Te? Tavi teksti ir jēli. šis ari vel kadrs admins, savaldi savu purnu un resnos pirkstus .lai spriestu te kaut ko.

 

Man tiešām nerausta cik moore te ir darijis, tas nemaina faktu, ka pārkāpj noteikumus. šī jau nav vienīga reize. Lucky par viņu ielika un noteikti šādas sūdzibas pieaugs un arī vel tādas ir arhīvos. Vairs nav jēga rakstīt un diskutēt ar Jums. Ko tad te panāks, drīzāk lai atbrīvo no cietuma un tagad serverim var mainīt nosaukumu, droši. Pats trakākais ir sasniegts - admini pārkāps noteikumus.

 

_________________________

 

Esmu liecinieks. Tātad, kris. Kā tu teici, tu brauci spamot kazino.. Kā tu varēji spamot kazino, ja es iespamoju jau un tu atbrauci pēc 2-3 min, sāki ar savu rancheru braukt man un davidam virsū, pēc kā mēs tevi sākām šaut. Tu aizbrauci, pēc kāda laika atbrauci un norāvi jailu. Neredzu nevienu davida pārkāpumu, jo adminiem nav jaarpo un ic iemesls par to, ka uzbrauci virsū.

 

Braucot uz kazino vel nebija uzsaukts. Mana kļūda, ka neieskatijos kartē un neievēroju ka mirgo kazino. Pēc tam jūs sākat šaut un uzbraucu virsū. Iebraucot teritorija es sapratu, ka ir jau karš , jo nevarēju iespamot. Pēc tam kādas problēmas Jums? Sen jau biju gabalā.

 

Piedod Edij, tad esmu sajaucis to kas atradās Deividam blakus.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...