• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Gedvil_Quattros


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Mike_Cueno

2. Administratora niks iekš serverī?: Gedvil_Quattros

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad, viņš kā būdams instruktors, dod licenzes, par samaksu, un es pieprasiju lidošanas licenzi, par kuru viņš prasija 150kk, bet pec tam jau 200kk, lai gan FORUMĀ @samp.lv sadaļā instruktori rakstīts, ka 30k maksā, un tad es viņu nošāvu. uzreiz ielika cietumā uz 10k sekundēm par DM, tā bija DM bija. !! un izmeta no Organizācijas.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Abu, bet viņa vaina ir daudz lielāka.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

uogwj5kvpf11x76m1uv8.png

 

lty4qlwb4ggdfcl1ouk4.png

Link to comment
Share on other sites

viss ir ok pieradi ka tu neprasiji viņam lai atlaizh tevi no org ? un nav ko dirsties un Dmot

 

Nu, es to varu apgalvot, ka neprasiju, jo tiešam patīk AM, un man tur pacančiki. vnk tam, durakam ACC OFF. vajag. :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

No sākuma sāc dirst,kaut ko par to,kas forumā rakstīts,pateikšu vēlreiz,man ir pie dirsas,kādas cenas ir forumā,tās rakstija kāds,kurš jau sen aizpisis no instruktoriem prom,tu tur kaut ko vēl sāki dirst virsū un nodmoji,žēl,ka fraps nebija on,sēdētu ar banu,tādi pidarasi kā tu man noriebušies.

Pasaku visiem:

Man ir ***,kādas cenas forumā,es pats savas cenas nosaku.

 

Izmetu no mafijas,jo tu esi debīls un neesi pelnijis iespēju paņemt ieročus.

Tev kropli katra licence tagad maksās ciparu ar sešām nullēm un vari savas sūda sūdzības izprintēt un noslaucīt savu sūdaino dirsu,es neesmu neko pārkāpis šajā situācijā.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No sākuma sāc dirst,kaut ko par to,kas forumā rakstīts,pateikšu vēlreiz,man ir pie dirsas,kādas cenas ir forumā,tās rakstija kāds,kurš jau sen aizpisis no instruktoriem prom,tu tur kaut ko vēl sāki dirst virsū un nodmoji,žēl,ka fraps nebija on,sēdētu ar banu,tādi pidarasi kā tu man noriebušies.

Pasaku visiem:

Man ir ***,kādas cenas forumā,es pats savas cenas nosaku.

 

Izmetu no mafijas,jo tu esi debīls un neesi pelnijis iespēju paņemt ieročus.

Tev kropli katra licence tagad maksās ciparu ar sešām nullēm un vari savas sūda sūdzības izprintēt un noslaucīt savu sūdaino dirsu,es neesmu neko pārkāpis šajā situācijā.

 

Haha, redzi vsp vajag tev ACC noņemt gaili, vel dirs, kko stūlbs tu esi bez gala.

Link to comment
Share on other sites

Haha, redzi vsp vajag tev ACC noņemt gaili, vel dirs, kko stūlbs tu esi bez gala.

Noņem!

Ar tādiem,kā tu savādāk nevar runāt.

Link to comment
Share on other sites

Noņem! Ar tādiem,kā tu savādāk nevar runāt.

 

Var normāli izrunāt, nevis uz reiz kko, sākt dirst ķip šitādam idiotam pa 200k, utt vnk butu pateicis, ja nē ta nē, tad nekā šitāda nebūtu. :/

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...