• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Gedvil_Quatross


Guest D.Gammos

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

piekrītu , viendien sanāca ietriekties viņa mašīnā , šis uzreiz izskāpj arā un sāk puļīt..

- domāju paerpošu, šis nonrp , tiem adminiem ir baig sakāpis galvā , jajau admins tad jau nav jaerpo. ;)

kur tad tie jaunie pienācēji iegūs prasmes ?

Link to comment
Share on other sites

piekrītu , viendien sanāca ietriekties viņa mašīnā , šis uzreiz izskāpj arā un sāk puļīt.. - domāju paerpošu, šis nonrp , tiem adminiem ir baig sakāpis galvā , jajau admins tad jau nav jaerpo. ;) kur tad tie jaunie pienācēji iegūs prasmes ?

Piekritu.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu , viendien sanāca ietriekties viņa mašīnā , šis uzreiz izskāpj arā un sāk puļīt.. - domāju paerpošu, šis nonrp , tiem adminiem ir baig sakāpis galvā , jajau admins tad jau nav jaerpo. ;) kur tad tie jaunie pienācēji iegūs prasmes ?
Tu sākumā iemācies braukt par savu joslu.Tādu kā tevi tikai tā apšaut!

 

Par tēmu-ss neko nepierāda,bija /me un /do komandas man,tev čats aizdirsts.

Sūdzība nepatiesa un nesaprotu,*** vispār liek šajā sadaļā,ja šis ''pārkāpums'' ir veikts,kā playerim,nevis kā adminam?!

Link to comment
Share on other sites

Hujatros tak -_- beidz tēlot pasaules nabu .Katru reizi izdomāsi "ļevās" atmaskas .

Cerams,ka rakstot šo sūdu,Tu salauzi kādu savu sūda pirkstu,heiteri sranais.
Link to comment
Share on other sites

Tu sākumā iemācies braukt par savu joslu.Tādu kā tevi tikai tā apšaut!

 

Par tēmu-ss neko nepierāda,bija /me un /do komandas man,tev čats aizdirsts.

Sūdzība nepatiesa un nesaprotu,*** vispār liek šajā sadaļā,ja šis ''pārkāpums'' ir veikts,kā playerim,nevis kā adminam?!

 

Kā jau tev /report teicu ka man kamera bij uz otru pusi un neievēroju tevi..

 

P.S vispār čats ir normāls un neko vecīt nepierāda ka tu viņas lietoji, takā sūdzība ir patiesa.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

;ble kas ta pa huijna *** ble ieesju ieksha bla huijan tik quatros, audi tt ble 80, 100 v8 eta pizdegst *** kur *** visi bmw vw ble lada *** ble salagas tik ar quatros drifto ble pat ar fwd ir labak neka kadu izpistu audi quatros ble opel ascano vot eta gela ble

Tu esi *** un viss :$
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

pasties uz sevi dolbi jobanij nigerr, lai tevi kads mellais izpis dirsaa jopt, multikulturists jebanais

Nu vot. Rekur cilvēks kurš nemāk pievērst sev uzmanību normāli, lamājas. CIRVĪLIJUS.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kā jau tev /report teicu ka man kamera bij uz otru pusi un neievēroju tevi..

 

P.S vispār čats ir normāls un neko vecīt nepierāda ka tu viņas lietoji, takā sūdzība ir patiesa.

Čats ir sūda vērtībā,tā pat,kā tie ss,viss podā noraujams,pat to tu nesaproti.

Link to comment
Share on other sites

Gedvil tu mani sodien nobanoji par ro ka es tavu mati mapdirsu un par to uzliki 69 dienas ban tu normals esi vispar?

par to liek ja labi 7-10 dienas banu

Link to comment
Share on other sites

Gedvil tu mani sodien nobanoji par ro ka es tavu mati mapdirsu un par to uzliki 69 dienas ban tu normals esi vispar? par to liek ja labi 7-10 dienas banu
[par family abuse liek vispār mūžīgo banu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...