• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Jurismad, Administratoru cieņas un sirdsapziņas jautājums


Recommended Posts

čau visiem, netaisīšu pēc parauga jo tā nav sūdzība vairāk,tas ir cieņas un sirdsapziņas jautājums,cik forši ir kopēt noteikumus no sena Freeroam komūna,un tos pat nepielabot nevis pašiem izdomāt unikālus Roleplay servera noteikumus,un vēl teikt kad tikai pēc apspriedes tos izlabosim.

 

 

Es tiešam iesaku parunāt kādam ar jums no viņa,jo tiešām neizskatās kad nav bērnībā iemācītas pieklājības normas.

 

 

Es šeit ienāku tagad ļoti reti,un man tiešām žēl par tiem Jaunajiem samp Latviešu Roleplay ēras glābējiem.

 

 

Attēli,skatamies.

 

 

''Orģinālie Kopētie SAMP.LV noteikumi''

 

Teikšu to kad šie neatbilst nevienai Roleplay prasībām , admins skaitas IC persona,serverī bāzes un bunkuri pat nav lol,privātas ziņas arī nav , lamāties ig arī var,virtuālās pasaules un īpašumi,ĪSTI Roleplay servera noteikumi.

 

2o0t4p3ab77l65kryi1g.png

 

 

Un beidzot orģinālie , kuri ir pašizdomāti un nav kopēti no citiem serveriem.

 

 

qbj4if4oz0n8etyzq8n.png

 

 

 

mjyhpywp4879lyrorszi.png

 

 

 

 

 

Es tiešām ceru,kad tie tiks laboti un tiks apdomāts vai šie indivīdi ir spējīgi ko darīt, pirmo reizi ko saku bet Gedvils būtu par viņiem labāks lol,Mike vēl normāls

 

 

Paldies

:)

Link to comment
Share on other sites

Nu bļin , saku ka tie ir vecie noteikumi , tikai pārveidoti , neesmu par to atbildīgs !!!

Link to comment
Share on other sites

Tad ja pārveido,pārveido skaidri kas atbilst Roleplay nevis Freeroam lol,jau liecina par tavu rp prasmi

Link to comment
Share on other sites

Tad ja pārveido,pārveido skaidri kas atbilst Roleplay nevis Freeroam lol,jau liecina par tavu rp prasmi

 

Cik reizes var teikt , viņi tiks laboti , tas ir tikai pagaidām , būs kuri paliks , būs arī jauni

 

Un atvainojies man par šo visu !!!!

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes var teikt , viņi tiks laboti , tas ir tikai pagaidām , būs kuri paliks , būs arī jauni

 

Un atvainojies man par šo visu !!!!

 

 

wat , man jātvainojas? :DD

 

 

Jūs pārāk daudz no sevis esat iedomājušies,sasnieguši to līmeni esat nahaļavu,

Link to comment
Share on other sites

Jebal, nedrīkst šaut pa administratoriem :D :D :D Iezviedzu

 

Tas jau tāds agrāk bija , bet bija rakstīts - Nedrīkst šaut pa galvenajiem administratoriem .

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Gumy, zinu par ko tu domā un tie noteikumi iekrita pirmajā dienā kopš reģistrējos forumā.

Ja nemaldos, juris viņus nesastādija

 

Nu tur jau ir tā lieta , ja pats būtu sastādijis , tad neko te neteiktu

Link to comment
Share on other sites

kādam jau tagad ir sakāpis.. tā turēt. :)

 

Nekas nav sakāpis , vienkārši tracina , pasaka , ak nokopeju un uzreiz te liek sūdzību .

Lai nekrātu postus aizvēršu ciet

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...