• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

6Lati pa gaisu...


Recommended Posts

Tā vienkārši mani nobanoja pa NoNRp uz 3Dienām es pērku unbanu apstiprinu aizsūtot atpakaļ 1 nu neatnāk atpakaļ tad neatnāk mēģinu velreiz atkal neizdodas ceru ka vismaz dabūšu unban...

Mans IP:87.246.165.213

Pierādījumus adminam pa skype jo nepietika forumā vietas...

Mans Skype:edgars.kreilis1

Vai arī lai kāds admins iedod iedošu pierādījumus.....

Link to comment
Share on other sites

Tā vienkārši nevienu nebano par nonRP! Nesen ieviesa stingrāku soda sistēmu, tāpēc bano par nonRP, PG utt. lai jums beidzot pielektu, ka šitais ir RP serveris nevis FR ar RP funkcijām, vai kaut kāds RP pakaļ darinājums. Kā jau Auris teica, iznāciet no jaila un turpiniet DM`ot, neievērojiet RP, pārkāpiet tos pašus terminus atkal un atkal pa jaunam, viss poh.

 

Labi, par tēmu. Pievērsi uzmanību šim punktam?

''Bite un Bifri klientiem: Pēc SMS nosūtīšanas atnāks pieprasījums apstiprināt pirkumu. Atbildē ir jānorāda skaitlis 1''

Link to comment
Share on other sites

Tā vienkārši nevienu nebano par nonRP! Nesen ieviesa stingrāku soda sistēmu, tāpēc bano par nonRP, PG utt. lai jums beidzot pielektu, ka šitais ir RP serveris nevis FR ar RP funkcijām, vai kaut kāds RP pakaļ darinājums. Kā jau Auris teica, iznāciet no jaila un turpiniet DM`ot, neievērojiet RP, pārkāpiet tos pašus terminus atkal un atkal pa jaunam, viss poh.

 

Labi, par tēmu. Pievērsi uzmanību šim punktam?

''Bite un Bifri klientiem: Pēc SMS nosūtīšanas atnāks pieprasījums apstiprināt pirkumu. Atbildē ir jānorāda skaitlis 1''

Es jau aizsutiju 1 man paradijas kjip lai apstiprinatu pirkumu servak.lv aizsutiet 1 nu aizsutiju push gaidiju nekas neatnāca... Varbūt varu dabūt unbanu? jo domāju tad jēga bija sūtīt?

Link to comment
Share on other sites

Tā vienkārši nevienu nebano par nonRP! Nesen ieviesa stingrāku soda sistēmu, tāpēc bano par nonRP, PG utt. lai jums beidzot pielektu, ka šitais ir RP serveris nevis FR ar RP funkcijām, vai kaut kāds RP pakaļ darinājums. Kā jau Auris teica, iznāciet no jaila un turpiniet DM`ot, neievērojiet RP, pārkāpiet tos pašus terminus atkal un atkal pa jaunam, viss poh.

 

Labi, par tēmu. Pievērsi uzmanību šim punktam?

''Bite un Bifri klientiem: Pēc SMS nosūtīšanas atnāks pieprasījums apstiprināt pirkumu. Atbildē ir jānorāda skaitlis 1''

Viņš jau norādija, saņēmu ss no viņa.

8ubnh0nyqrgbpskixg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es jau aizsutiju 1 man paradijas kjip lai apstiprinatu pirkumu servak.lv aizsutiet 1 nu aizsutiju push gaidiju nekas neatnāca... Varbūt varu dabūt unbanu? jo domāju tad jēga bija sūtīt?

Domāju, ka tad nav par ko uztraukties. Ja esi sūtījis sms, tad viņam jabūt, un sistēmā parādīs tavu tel. nummuru, ka tiešām esi sūtījis. Pašam bija Bite, un nevarēju neko pasūtīt dēļ ierobežotajiem limitiem, tāpēc pārgāju uz ZZ. Iespējams tur tā problēma. :/

 

Lai nu kā, raksti Audio skype: samp.lv, norādi savu tel. nummuru, un saki, ka esi sūtījis unbanu serverī.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka tad nav par ko uztraukties. Ja esi sūtījis sms, tad viņam jabūt, un sistēmā parādīs tavu tel. nummuru, ka tiešām esi sūtījis. Pašam bija Bite, un nevarēja pasūtīt dēļ ierobežotajiem limitiem, tāpēc pārgāju uz ZZ. Iespējams tur tā problēma. :/

 

Lai nu kā, raksti Audio skype: samp.lv, norādi savu tel. nummuru, un saki, ka esi sūtījis unbanu serverī.

Prikols tur tāds ka Audio skypā esmu rakstijis dahuja lietas un nekad viņš neatbild manam draugam bija gļuki ka maha brauc nereali ātri nu rakstijām abi atbildes pat līdz šodienai naw!!!

Link to comment
Share on other sites

Prikols tur tāds ka Audio skypā esmu rakstijis dahuja lietas un nekad viņš neatbild manam draugam bija gļuki ka maha brauc nereali ātri nu rakstijām abi atbildes pat līdz šodienai naw!!!

Ar vien biežāk tagad Zane sēž caur samp.lv skype profilu, jo Auģikam nav laika.

Ko es varu teikt, turpini spamot skype un gaidi atbildi no Audio vai Zanes.

Link to comment
Share on other sites

Ar vien biežāk tagad Zane sēž caur samp.lv skype profilu, jo Auģikam nav laika.

Ko es varu teikt, turpini spamot skype un gaidi atbildi no Audio vai Zanes.

Aha spamot kamēr vispār viņš neatbildēs?

Link to comment
Share on other sites

Aha spamot kamēr vispār viņš neatbildēs?

Gan jau abi aizņemti. Raksti tad, kad skype statusiņš ir ''online'' :D

or, tu vari nomainīt IP, reģistrēt jaunu accountu un viss poh.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau abi aizņemti. Raksti tad, kad skype statusiņš ir ''online'' :D or, tu vari nomainīt IP, reģistrēt jaunu accountu un viss poh.

Paskaidro kā uz Windows 7 Var nomainīt ar rūterīti neizdodas...

Link to comment
Share on other sites

Paskaidro kā uz Windows 7 Var nomainīt ar rūterīti neizdodas...

Amm, publiski to nevar publicēt, uzPM`ošu tevi.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tā vienkārši nevienu nebano par nonRP! Nesen ieviesa stingrāku soda sistēmu, tāpēc bano par nonRP, PG utt. lai jums beidzot pielektu, ka šitais ir RP serveris nevis FR ar RP funkcijām, vai kaut kāds RP pakaļ darinājums. Kā jau Auris teica, iznāciet no jaila un turpiniet DM`ot, neievērojiet RP, pārkāpiet tos pašus terminus atkal un atkal pa jaunam, viss poh.

 

Labi, par tēmu. Pievērsi uzmanību šim punktam?

''Bite un Bifri klientiem: Pēc SMS nosūtīšanas atnāks pieprasījums apstiprināt pirkumu. Atbildē ir jānorāda skaitlis 1''

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...