• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

ko lai es daru?


Makgvīns.

Recommended Posts

Es muzhdien kad perku/mainu mashinus es pabrauka apmeram 5 Min uzreiz mani izmet no mashina un ta mashina teleportejas pie citiem org/majam un man visu laiku kad eju vinja ir partuneta un krasa ari kapec ta?)) shiats ir bugs)

Link to comment
Share on other sites

Isti nesaprotu, vajadzētu kādus pierādījumus ! Es zinu, ka mašīna maina krāsu, ja neesi tunētavā krāsu nopircis ! Bet par pārējo, pirmo reizi dzirdu!

 

Man ir gadījies, ka mans INFERNUS pārvēršas par bullet/elegy, tad man parasti palīdz /fixcar!

Link to comment
Share on other sites

Ne ne jus mani vispar nesapratat karoch es mainiju mashinu ar jester vinja bija zalja krasa ar spooileri

Tad es ar draugu pabraucu kadas 10 min uzreiz izmeta mus un es uzrakstiju /findcar bet tur jau baruc kads ar manu mahu pectam pagaja kadi 10 min teleportejas ta mashina pie kadas organizacijas krasa parmainijas uz melno un ar policista sireniem un 140 proc benzina tad es pabraucu bik uz izgaju ara atnacu atpakal uzrakstiju find car krasa nomainijas uz zilo bez 140 proc benzinas un bez sireniem pectam es nomiru atkal gaju panemt savu mahu skatos krasa parmainijas uz melnu ludzuu pasakiet ko man ir jadar ir!

Link to comment
Share on other sites

Kāds ar s0beitu tev zog mašīnu, tapēc viņa tev pazūd.

Par krāsu - aizbrauc pie tunētāja, uzliec kaut kādu krāsu, kādu gribi, un viņa nemainīsies.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tiešām tas bija laiks, kad iekšā bija hakeris!

 

 

Uztaisi /fixcar un viss būs kārtībā! Sazinies ar tunētāju, satunē mahu, nopērc krāsu un viss būs zbis!

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...