• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Andrew Klepto


Recommended Posts

No Rey :@

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Rey Krueger

2. Administratora niks iekš serverī?: Andrew Klepto

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Sudziba par adminu kurš telo no sevīm bosu,izdomā jaunus noteikumus un ja kaut ko izdari un viņš tevi heito šajā gadijumā mani tu dabū neželīgus sodus.. Es parstakiju noteikumus un nekur var rakstīts ka admins drīkst pieprasīt kaut ko no spēlētaja.. Līdz šim 12/16/2013 22:00 Tas netika ieraksstīts un viss kas nav ierakstīts nestājas spekā + vel ir pēc viņa gribas jaiekļaujās laikos.

 

Link uz noteikumiem : http://www.samp.lv/index.php?/forum/4-noteikumi/

4. Kā vainas dēļ tas notika? Klepto

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: 9urbxsj7pfibenjf3kne.png527l3i7zv9da1is735.png

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām viss pareizi. DM'oji? Sods pienākas. Takā tagad sodi ir daudz stingrāki, nedēļas atpūta, ir vēl mierīgi.

 

saksim ar to ka DMoju tas jaa 1 cilvēku bans ??? saprastu ja bļē es visus spawn izarditu vai publiskā vieta ! bļē ne tas bij ferma kur nekad neviena nav ja tevi šadi nobanotu tu arī rakstitu sudzibu :) un te - http://www.samp.lv/index.php?/topic/6274-sudzibu-sodu-sistema/

 

Lacīts raksta ka atkarīgs no situacijas esmu par DM dabujis tikai 3 banus un ta bija tad kad puss dienu DMoju Spawna 2. Novācu auri ar zanes spawnoto hidru 3. Kad Domē kur ir totals CS jaucu pieņemšanu.. tad mira patiešam daudz cilvēķi ,bet tagad 1 un nebij publiska vieta

Link to comment
Share on other sites

saksim ar to ka DMoju tas jaa 1 cilvēku bans ??? saprastu ja bļē es visus spawn izarditu vai publiskā vieta ! bļē ne tas bij ferma kur nekad neviena nav ja tevi šadi nobanotu tu arī rakstitu sudzibu :) un te - http://www.samp.lv/i...u-sodu-sistema/

 

Lacīts raksta ka atkarīgs no situacijas esmu par DM dabujis tikai 3 banus un ta bija tad kad puss dienu DMoju Spawna 2. Novācu auri ar zanes spawnoto hidru 3. Kad Domē kur ir totals CS jaucu pieņemšanu.. tad mira patiešam daudz cilvēķi ,bet tagad 1 un nebij publiska vieta

 

Katrs administrators izvēlas cik stingru sodu likt. Piedod, trāpījies uz neīstā admina, kas ņem sodu pēc pilnas programmas. Pareizi arī ir. + jau otro reizi saku, 7 dienas par maz ir. Tu esi mafijas līderis + banots jau par DM, DB. Un vēl nesaproti? Ar katru reizi aizvien vairāk, un vairāk krāsies viss. Līdz beigās divus mēnešus sēdēsi zem bana.

 

Tā nevar. Tu esi mafijas līderis, + ne no mazajiem līmeņiem, ka neko nesaprastu. Pats vainīgs. Vajag vienreiz iemācīties RP. ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Katrs administrators izvēlas cik stingru sodu likt. Piedod, trāpījies uz neīstā admina, kas ņem sodu pēc pilnas programmas. Pareizi arī ir. + jau otro reizi saku, 7 dienas par maz ir. Tu esi mafijas līderis + banots jau par DM, DB. Un vēl nesaproti? Ar katru reizi aizvien vairāk, un vairāk krāsies viss. Līdz beigās divus mēnešus sēdēsi zem bana. Tā nevar. Tu esi mafijas līderis, + ne no mazajiem līmeņiem, ka neko nesaprastu. Pats vainīgs. Vajag vienreiz iemācīties RP. ;)

 

:D Amm ko lai pasaka viņu vel nereiz nesmu redzējis ar labu garīgo un kad viņš liek normalus sodus :D bļē tak beidzot atzīsti viņš nav normāls admins + bana apēlācija ja nebuss unbans audio pa dr.lv aizutišu linkus lai izskata un buss nopietnāk jo.. VIņš mani heito+Situacija bij sekojoša tika brīdinats 2 reizes 3.Novākts. + Netika rakstīts noteikumos.. Iesaku papildināt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...