• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Tim_Nixon


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: David_Travore

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Tim_Nixon

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Izskatās, ka HP HACK, bet iespējams kaut kas bija nogļučījis, jo viņš pēc tam rakstīja, ka biju šāvis virs viņa.. Skēju viņam pakaļ, jo gribēju pieķert..

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

Link to comment
Share on other sites

Karoč,bija tā,jūs taisījāt DB,es aizmuku uz savu māju,man nebija narko,es noslēpos hoodā,zem tās gultas uzrakstīju /animlist un uzspiedu 2gulēšanas veidu.Un es tur gulēju zem gultas,tad tu ienāci mājā,un tev laikam rādijās ka stāvu nevis guļu,kkas bija nobugojies ar animācijām.Sanāk tu šāvi virs manis,bet patiesībā es gulēju zem gultas

Link to comment
Share on other sites

Admini piedodiet par POSTU ŠEIT, bet ,mēs tikko ar Tim iztestējām, viņŠ iegāja māja jau apgūlās kad es iegāju man rādījās kad viņŠ guļ, es viņam Šāvu un viņām nenāca hp nost ( jo izsteniba viņŠ gulēja, bet man rādijās kad stāv), bet kad es paliku izstaba un redzēju kad viņŠ apguļās, tad vareāja redzēt kā viņŠ guļ un HP nāca nost !

 

Velriez cienijāmie admnini piedodiet par POSTU Šeit, vnk negribeju lai draugam ir bans, un mēs to varam jums pierādīt, ja ir vajadzības !

Link to comment
Share on other sites

Karoč,bija tā,jūs taisījāt DB,es aizmuku uz savu māju,man nebija narko,es noslēpos hoodā,zem tās gultas uzrakstīju /animlist un uzspiedu 2gulēšanas veidu.Un es tur gulēju zem gultas,tad tu ienāci mājā,un tev laikam rādijās ka stāvu nevis guļu,kkas bija nobugojies ar animācijām.Sanāk tu šāvi virs manis,bet patiesībā es gulēju zem gultas

Admini piedodiet par POSTU šEIT, bet ,mēs tikko ar Tim iztestējām, viņš iegāja māja jau apgūlās kad es iegāju man rādījās kad viņš guļ, es viņam šāvu un viņām nenāca hp nost ( jo izsteniba viņš gulēja, bet man rādijās kad stāv), bet kad es paliku izstaba un redzēju kad viņš apguļās, tad vareāja redzēt kā viņš guļ un HP nāca nost !

 

Velriez cienijāmie admnini piedodiet par POSTU šeit, vnk negribeju lai draugam ir bans, un mēs to varam jums pierādīt, ja ir vajadzības !

Nu ja, tad viss ok
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...