• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Gedwill_Quattros


Danbo

Recommended Posts

1.Steven_Dalek

2. Gedwill_Quattros

3 .http://fotohost.lv/viewer.php?file=kzxw3trbpog73x0ymnrb.png

4. lieta tada, mes ar Mafiju vacam rūdu, un atbrauca Gedwill un vins saka mani sist par to ka panemu rūdu, kaut mūsu mafija maksa stradniekiem premijas ja vac rūdu. PEc tam viņš atbrauca uz hoodu un saka mani talak sist, tad Dona paligs saka vinam šaut, bet vinam pašam nekritas dzivības, tad viens uzrkastija ka tu hako, vins atbildeja po*uj. Tad vins aizbrauca prom. Tad mes braucam atkal pec rudas. VIns jau bija prieksa un mes teicam lai brauc prom, tad sakam saut uz masinu un vins mums iedeva 10800 sec cietuma, pec tam rakstiju kapec ielika cietuma, tad vins man uzlika muted

Link to comment
Share on other sites

Stūlbais imzi,tevi pa šito diršanu derētu tā kārtīgi izdauzīt,jūsu geju biedrība man par hakiem neko neteica,teica,ka esot ss,es teicu ka man *** par tiem ss,pēc tam pie rūdas jūs sākāt bērt pa syy un dabujāt jailu,pēc brīža sāki man drukāt no cietuma sms,ka man esot haki un citi mēsli,tad arī mutoju tevi,kopš nesenā bana,man nav neviena paša haka un par šito diršanu,varu pateikt atklāti,sm un Tu it īpaši varat negaidīt no manis,kā no admina palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Stūlbais imzi,tevi pa šito diršanu derētu tā kārtīgi izdauzīt,jūsu geju biedrība man par hakiem neko neteica,teica,ka esot ss,es teicu ka man *** par tiem ss,pēc tam pie rūdas jūs sākāt bērt pa syy un dabujāt jailu,pēc brīža sāki man drukāt no cietuma sms,ka man esot haki un citi mēsli,tad arī mutoju tevi,kopš nesenā bana,man nav neviena paša haka un par šito diršanu,varu pateikt atklāti,sm un Tu it īpaši varat negaidīt no manis,kā no admina palīdzību.

Nonem muted vismaz Edited by Vilders
+ 10 warn par DP. // Vilders.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...