• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] SFPD Talanti


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: James Cameron

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: El_Jameson

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: MG,NonRP - Stāvu prominādē pie vecā bizz skatos čalis MG zvaigznes samet. Atlaist ar nevaru pa ./mpanel. Lūgums sodit SFPD Talantu Beigas atbrauc ar stavosu db nosauj! Par to naudu kas uz rokas pirku biznesu no Jackie

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

kpzt5nkp6ghgpbqeo.pngo0l0obemjr918kmkqdf.png

Link to comment
Share on other sites

1.Es tevi neiesedināju

2.Takā tu pac zini kad rakstīji ./d es uzināju kas tu esi

3.Kaut tu nevarēji lietoti komandu ./d

4.Es uzināju tevi no Alberts viņš man pateica / Un es uzliku zvaignes

5. Un kā ar tavu DM

 

Kadijumā nebija tā

 

Es redzēju kad tev nekārtiga braukšana Un es tevi apstādināju pēctam tam mēs dirsamies utt un tu mani nošāvi liecinieks ir mans palīgs { Leitnats Alberts}

Un no viņa uzināju kā tevi sauc .

U nne tikai no viņa.

Link to comment
Share on other sites

 

Tev nepatīk kad tev raksta sūdzibas.

Ko? Es domāju ka pa tevi cilvēki raksta sudzības. Tu nemaki rp . Admins tevi ielika jaila , un tu foruma liec sudzibu pa to. Bet admins pāreizi izdarija, jo bez /me un /do komandam nevar /tazer.
Link to comment
Share on other sites

Ko? Es domāju ka pa tevi cilvēki raksta sudzības. Tu nemaki rp . Admins tevi ielika jaila , un tu foruma liec sudzibu pa to. Bet admins pāreizi izdarija, jo bez /me un /do komandam nevar /tazer.

Es ralkstu sūdzibas vai cilvēkus liek cietumā admini < Katrām ir jādbild par savu rīcību >

Es lieku sūdzibu par adminu jo nesaprtu kā izieti no tās situācijas. Man jau bija oh sēdēti tur ! JAIL !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...