• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Daniels_Stiflers] Nepatiess jails.


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Benjamin_Taylor

2. Admina niks serverī: Daniels_Stilfers

3. Pierādījumi (Screenshots/Video): http://www.bildites.lv/viewer.php?file=frwssb354hyk2suz69yl.png

4. Apraksts par situāciju:

Tātad, Amerikāņu mafijas biedri iebrauca fabrikā, kā jau zināms AM ir mūsu enemy un fabrika pieder mums. Es nevēlējos, lai fabrikā atrodas ienaidnieki un atklāju uguni. Tiku iemests jailā par DM, savukārt iebraucējus neijailoja, un viņi ARĪ ŠĀVA. Mana zona - ko gribu, to daru.

Tā, kā jails nav ilgs, nosēdēŠu, bet vēlos, lai Daniels izskaidro, kāpēc tiku ielikts cietumā.

Link to comment
Share on other sites

Administratoram nav jāņem screen par jail, vai arī kaut kas jāskaidro. Reāli, fabrikā ar RP vajag šaut. Varēji noscreenot ka ar RP atklāji uguni, tad jails nebūtu. Ja prost QS, DM, tad viss kārtībā. + admins var nospecot tikai vienu cilvēku, nevis 5. Takā nevajag uzreiz teikt, ka AM neiemeta jailā. Specoja Tevi, Tu vārīji sūdus, viss. Atstāšu vaļā, ja Danielam ir ko vēl pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Labi, tad nonrp jails, bet nevis DM...

cik zinu, DM ir šaušana bez ic iemesla. man bija iemesls un kaut kādā ziņā man noteikti ir taisnība.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...