• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Lūdzu help [Never ciet]


Recommended Posts

Atvainojos, ka nerakstu pēc parauga!

Tātad ka jau zināt pēc lielā RR ir jāreģistrējas no jauna, bet kādam cirvim kurš iespējams bija mani pamanījis pirms RR savajadzējās piereģistrēties ar manu nickname . :(

 

Es ceru ka šoreiz kāds no adminiem nepateiks: Nav mana problēma un vērs ciet, bet palīdzēs. Man ļoti gribētos atgūt savu niku.

Link to comment
Share on other sites

che? Nebija nekāds lielais RR. Apsveicu, Tev ir nozagts profils, vai ari esi aizdzēries un neatceries paroli.

Link to comment
Share on other sites

che? Nebija nekāds lielais RR. Apsveicu, Tev ir nozagts profils, vai ari esi aizdzēries un neatceries paroli.

Nu nez, nez ja man un manam draugam jāreģistrējas no jauna ka nav RR. Un paroli es nevaru aizmirst jo man ir 2 paroles ko izmantoju visur un vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

Un paroli es nevaru aizmirst jo man ir 2 paroles ko izmantoju visur un vienmēr.

 

Tur jau tā lieta, nedrīkst citos projektos reģistrēties ar tādu pašu paroli kā te (itsveišķi Latviešu). Jo? Servera owners datubāzē redz tavu PW, viņš ar to pamēģina ieiet šajā serverī, skatās, opā lillā aizgāja, un nomaina tev paroli, tāpēc jāed biezpiens un jāmēģina atcerēties dažādas paroles.

 

Atvainojos, ka postoju šeit.

Link to comment
Share on other sites

Uzlausts profils, nekas cits, raksti skype [ samp.lv ] un mybe dabusi back profilu!

Tā arī darīšu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...