• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība (Vito_Scaletta)


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Mike_Jackson_Biggs

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Vito_Scaletta

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad sēdēju cietumā, un vienam čalītim uzprasīju OOC čatā - ''Cik tev vēl īlgi jāsēž? '' Uz ko viņš man atbildēja ar OOC insultu. Bet pēctam es vienam citam teicu ooc čatā - '' Opā, es pēc ... sekundēm būšu ārā'' Uz ko Vito adbildēja IC čatā atkal ar lamuvārdiem, tā manuprāt ir OOC izmantošana IC , vaik kautkā tā. Cerams viņš dabūs pēc saviem nopelniem, jo šita manu ģimeni es neļaušu apsaukāt.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Vito

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):rh6kltkaa8t6u3otabk.pngnzhq4nodoyvb4xti77r4.png

 

Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Neredzu apbižojumu, vārdos Kad tava māte piedims, nav nekas traks. Kautkan ieteiktu uz 10 min ielikt :0

Kāds kad tava māte piedzims. Tur skaidri un gaiši redzam ka viņš uzrakstīja par miršanau. Un man tas ir ļoti liels apvainojums. Es domāju ka pats negrībēt lai tev kautko tādu saka. Tāpēc paklusē, neposto kur nevajag, tavas domas neprasīja neviens. Un protams +10 warnu paķer līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Kur tāds Vito piedizmis ir? laikam no sistas ģimenes, zajebal viņš man ar dirsa, bet tas vārdu krājumiņš par manu lai kautko pateiktu, zin tikai vārdu gejs, tāpēc aprāvās nīkulītis. Bet nu principā ingnore, lai iet uz ielas strādāt tālāk, jau nakts :)

Edited by Mark_Scofield
Tev seit nav japosto!// +10%warn! + par tavu valodu 3.dienu bans!
Link to comment
Share on other sites

Kur tāds Vito piedizmis ir? laikam no sistas ģimenes, zajebal viņš man ar dirsa, bet tas vārdu krājumiņš par manu lai kautko pateiktu, zin tikai vārdu gejs, tāpēc aprāvās nīkulītis. Bet nu principā ingnore, lai iet uz ielas strādāt tālāk, jau nakts :)

Zelta vārdi tev, bet vairak neposto kur nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...