• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Vēlos pārsūdzēt sūdzību..


Recommended Posts

http://www.samp.lv/index.php?/topic/24898-sudzibaedgars-astasenko/


 


Šodien dienā, spēlēju pie portatīvā datora un kā ziniet iebūvētā pelīte ir ļoti tuvu pie klavietūras, reāli es vienu reizi iesitu ar peli piespiežot - metīšām un uzspiežu T lai rakstītu, kamēr es rakstīju tikmēr automātiski sita viņam.. video var redzēt kad es uzrakstu es vairāk nesitu, beigas ir nogrieztas jo kad es situ, beigās es uzspiedu enter lai nosūtītu tekstu un vairs nesitu.. reāli 80 minūtes, par to kad neesmu pieradis pie cita datora un ar roku metīšām uzspiežas uz pelītes, rakstīšanas laika ir reāli par daudz.. 


 


Reāli ceru, kad kko varēs vismaz samāzināt, jo galīgi nevelk atsēdēt par šitādu sūdu.. 


Link to comment
Share on other sites

Diemžēl šeit Tu neko nepārsūdzēsi. Izdarīts ir? Ir. That's all. Neviens nav vainīgs ka Tev tur tā pele, vai vēl kas. Tad jau mēs visi varam arī par QS pateikt, "netīšām Q nospiedu", vai arī  "netīšām pelīte paritinājās". Kas redzams, tas redzams. DM, CS, NonRP Tur ir? Ir. Pats iegāju policistos, lai saprastu kā ir. Tici man, priecājies ka 80 minūtes. Vakar daudzi dabūja 2h, jo nezināja ka tas esmu es. Nodomāja, ka kārtējais parastais policists, kuru atkal varēs nošaut, mašīnu sadauzīt, un pārējo. :D Diemžēl, paši cieta. Ienāca pat /report - Es nezināju ka tas esi Tu. Kāda man razņica? :D Bandām/mafijām vispār darīt nav ko. Brauc, šauj, taisi sūdus. :D Mentos vislielākā RPošana ir, no visiem. Un ja vēl bandas nejēdz savākties, tad paši esat vainīgi. :D Sēdi vien savas 80 minūtes, neko nemainīs.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...