• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lexie Moore


Recommended Posts



1. Tavs niks serverī: Roland_Weber
2. Admina niks serverī: Lexie_Moore
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):

šajā gadījumā Chat Log .

 

Viņa rupjās frāzes -

 

[18:18:21] - Matiss_Quiter: Nu geji

[18:18:38] - Matiss_Quiter: Prom

 

Mans Rp -

[18:18:38] Roland_Weber paceļ ieroci pret dauni un vairākas reizes piespiež gaili

 

[18:18:41] ierocis sāk šaut (( Roland_Weber ))

 

[18:18:53] manāmais pretinieks ir pakritis (( Roland_Weber ))

 

 

Un tad babams -

13qo7ixqxxzpacjiyjd.png


4. Apraksts par situāciju. Šodien nedaudz karojām par Mafbizz . Pirms mafbizz sākšanās Matiss No Lm piebrauc klāt un sāk mums dirst virsū un blatot . Es kā normāls cilvēks saskatījis Ic iemeslu paņemu ieroci [ bija jau izvilkts ar rp ] un to paceļu un piespiežu gaili . Tā gadījumā ierocis izšauj un novāc šo lecīgo vīrieti . Lexie glābjot savējo mani bez pierādījumiem iemeta jail . Uz 10 k Kaut vai par Rp lietošanu un citu vajadzīgo lai kādu nogalinātu met jail ? I Don`t think so .

 

Zinu ,ka aizvērs un tamlīdzīgi , bet es nesaskatu naidu pret  ne vienu , bet

nevajag mani jau apcelt .

 

And Matiss ,ja tu šo lasi tad . - ``Neaiztiec suni kad tas ēd `` .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

ATKAL VELVIENS GURĶIS.

RP BIJA - bet IC IEMESLS?

Editā video.

 

TU IC IEMESLU NEREDZI ?

 

TEV piebrauc klāt neglīta ragana . Nosauc tevi par bomzi , dauni . Tas tevi vien aizvaino . Tas JAU IR TAS IC IEMESLS .

Ja es esmu gurķis tad visi pārējie staigā uz rokām 24/7  , jo par gurķi varētu saukt tādu kas vispār Rp nejēdz .

 

Skaties vēlreiz .

 

 

[18:18:21] - Matiss_Quiter: Nu geji

[18:18:38] - Matiss_Quiter: Prom

Link to comment
Share on other sites

AR IC KA TEV PASAKA GEJI - NAV IEMESLS NOŠAUT!

Lūdzu pamācies rp.

 

* DeathMatching(DM) - ir fiziska uzbrukšana spēlētājiem bez laba RP iemesla. Lai uzbruktu spēlētājam, nepietiks vien ar to, ka viņš Jūs ir nosaucis sliktā vārdā, vai par Jums runā aiz muguras, jo reālajā dzīvē par tādiem niekiem Jūs taču nenogalinātu - tieši šādi ir jādomā, kad Jūs spēlējat RP. Par ieročiem vispār būtu jādomā, kā par lietu, kuru izmanto ārkārtas gadījumos un kura ir pieejama tikai retajam.

Edited by Amazingfake
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...