• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Gedwil Quattros


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Max_Berezin
2. Admina niks serverī: Gedwil Quattros
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):  

p13d4wk79qo9c9b37s9.png
4. Apraksts par situāciju. SS ir viss redzams, pasaki man ar ko tu esi labaks speletajs par citiem. Tas , ka tu esi admins nenozime ka tev ir privilegijas izmantot /o chatu savam vajadzibam - tam ir domats /ad, ka parejiem. Un smalki runajam, brinums ka vispar dabuji adminu, laikam galva sakapis

Link to comment
Share on other sites

Čalīt,tu reizi mēnesī ielien serverī uz dažām minūtēm un met tik sūdzības pa kādu,savā laikā,kad rukāju instruktoros,jautāju Aurikam,vai drīkst /o ziņot par to,ka kaut kur tiek pārdotas licences,atļauja tika dota,arī toreiz man no tā nāca nauda,domāju situācijas neatšķiras,turklāt,kāda kakša pēc nav sūdzību par to,ka citi admini savus klubu tusus reklamē?!

Es nesaprotu,kāpēc man būtu jālaiž pa gov,ja citi to dara caur /o,turklāt spamo,nevis 5x/o bet 10x/o kā minimums?!Alhambras tusu laikā to vien var lasīt čatā,kā /o./o,/o.

No šī brīža vairs /o par tusu neredzēsiet,bet tad gaidu arī sūdzības kad tiks reklamēta Alahambra,vai kā to klubu sauc... ;)

Link to comment
Share on other sites

Chalit, es sudzibas taisu par keksi, ja es ta pateiktu par /o chatu, kursh man liekas nav pieejams nevienam iznemot adminu, stabili man uz paris dienam iedotu banu, ta ka nevajag, jus 1 otru aizstavat 

Link to comment
Share on other sites

Chalit, es sudzibas taisu par keksi, ja es ta pateiktu par /o chatu, kursh man liekas nav pieejams nevienam iznemot adminu, stabili man uz paris dienam iedotu banu, ta ka nevajag, jus 1 otru aizstavat 

Mošk sūdzība ir pa ķeksi,bet ko raksti tu nedomā.Ko šobrīd es aizstāvu?!

Link to comment
Share on other sites

/o ir ooc chats, admins var ar viņu pat čatot

 

Tas jau nekas , ka agrāk Auriks , Traviss un pārējie tur rakstija , ka "Auris gejs" utt. 

 

Jailoja viens otru ar izdomātiem iemesliem . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...