• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Par vienu no adminiem


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Jake_Amaro
2. Admina niks serverī:Matiss_Frake un Edijs_Tremeks
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):
4. Apraksts par situāciju. Šodien beidzas terra un viņi atbrauc pie mums. Un Edijs sāka šaut pec terras. Kad es pateicu, ka vins sauj kad terra beidzas tad viens no adminiem ( Edijs Tremeks vai Matiss_Frake) paņēma un mus abus /skick.

Te redzams, ka terra beidzas.

ep68ktq2pn67fxtyxb44.png

 

Te, ka manēja on nav un tikai abi admini.

f9aojn4cvs7t7b0j5k0g.png

 

Te kad izkiko

1wzm3f3p9flycoarccm7.png

Link to comment
Share on other sites

Tas bija Edijs mani arī izkikoja par to ka mēs vinējām terru -_-

Piedodiet par postu esmu tur arī iesaistīts

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu GSG. Jūs visu terru brēcāt kad man AIMS un HP hax. Vnk jūs nemākat šaut. Un neviens nekickoja arā jūs. Varbūt problēmas ar datoru vai internetu jums.

Kātad abiem uzreiz ? :@

Link to comment
Share on other sites

Nu GSG. Jūs visu terru brēcāt kad man AIMS un HP hax. Vnk jūs nemākat šaut. Un neviens nekickoja arā jūs. Varbūt problēmas ar datoru vai internetu jums.

aaama, Tu visu pat parāk uztver , ej palasi grāmatiņas un tad spele samp ^.^

 

+ Vsp kāda sakarā Tu inviteji Ediju  kara laika, ja vinš bija pat cita org????

Link to comment
Share on other sites

aaama, Tu visu pat parāk uztver , ej palasi grāmatiņas un tad spele samp ^.^

 

+ Vsp kāda sakarā Tu inviteji Ediju  kara laika, ja vinš bija pat cita org????

Citā org ? Edijs visu laiku ir Ballas. Nevaru invitot, jo man nav panelis. Tapēc nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Citā org ? Edijs visu laiku ir Ballas. Nevaru invitot, jo man nav panelis. Tapēc nevajag.

Tu domā, ka esmu akls vai kā? Es redzeju vinš sākuma bija ārstos vai KM hujzin kur viņš bija, bet aceros, ka gaiši brūns.

 

Karo4 chat off. Gaidam Edija paskaidrojumu un Edij never uzreiz ciet, lai izlemj augstaki par Tevi.

Link to comment
Share on other sites

Ballas jau esmu 3 dienas, ienākot on, man Matīss raksta, ka ir terra, saku, nevaru būt jo esmu miris, 30 sec gaidīju slimnīcā, iznākot no slimnicas devos uz zonu, jo man mirgoja blakus gsg, un tad saņēmu tavu /report par dauni, nu ko gaidiju on, lai banotu!

Link to comment
Share on other sites

Tu domā, ka esmu akls vai kā? Es redzeju vinš sākuma bija ārstos vai KM hujzin kur viņš bija, bet aceros, ka gaiši brūns.

 

Karo4 chat off. Gaidam Edija paskaidrojumu un Edij never uzreiz ciet, lai izlemj augstaki par Tevi.

Puis ja tu nezini tad gudri nespried! Jo panelis ir Mathew , nesaprotu kada sakara tu Matisu apvaino!

Un bans paties , TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...