• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Pazudusi nauda, vēl zūd.


Laacis

Recommended Posts

 Tātad aizvakar ieliku kontā gandrīz visu savu naudu kas man bija. Tie bija nedaudz pāri diviem milijoniem. Uz rokas atstāju divsimts tūkstošus. Labi, vakar vakarā eju gulēt viss normāli, bet šodien pa dienu nevarēju ienākt serverī, tāpēc ienācu vakarā pēc pulksten deviņiem. Uz paydayu kas bija pulksten desmitos, es ieraugu, ka manā kontā ir 99 tūkstoši tikai. es protams šokā. Uztaisu RR. Nauda jau 95k. Tad izdomāju aizlaist uz ATM un nofilmēt, kā viņa pazūd. Rekur Links - http://www.youtube.com/watch?v=HWzFw0y7gy8&feature=youtu.be

 

Tagad nezinu ko darīt. Esmu nabadzīgs. nauda nav.

 

 Palīdzat!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, neesmu pats skatījies. :D Moš par to, ka paskaties atlikumu, norauj? Kaut kas tāds moš ielikts? :D Es toč nez. Neskatos cik kontā ir.

 Nu jā. bet es tikai tagad skatījos. Iepriekš neskatījos, tāpat zuda. Pizģets. Izņēmu atlikušo. Tagad 300k ir. Jādzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,bet nejau viņš nonstopā naktī skatijās cik naudas,un tā 2m iztērēja :D?!!

Link to comment
Share on other sites

Nu low. kad Tu pasties konta bilanci tev noiet tur daži procenti,jo RL tu arī kad skaties konta pārskatu tev noiet pāris centi,tāpat ,kā šeit. Viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,bet nejau viņš nonstopā naktī skatijās cik naudas,un tā 2m iztērēja :D?!!

Piekrītu, diezvai :D

Link to comment
Share on other sites

Nu low. kad Tu pasties konta bilanci tev noiet tur daži procenti,jo RL tu arī kad skaties konta pārskatu tev noiet pāris centi,tāpat ,kā šeit. Viss kārtībā.

 Bet 2ļimoni? Domā kāds profilu uzrāvis? Tad jau būtu paroli nomainījis. un no rokas arī tos 200 tūkstošus paņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...