• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Ervin Taker.


Recommended Posts

Edgars Astasenko

Ervin Taker

Atbraucu uz hood, pakaļ mocim... nenokā kkur 3 vai 4 purni, ne par ko sāk šaut un ķipa iesvēta jauniņo adminu Alex, visu laiku vācot viņu nost utml, pie reizes vel citus novāc un ***, ar moci braukā taisa db, dmo, pajāt..

Viņu.

52fe57dfeeee6epfhliy1392400351.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tātad, lūdzams newarnot. Nebija viņš 1, bija viss LSPD kolektīvs. Mērķis bija iznīdēt narkotiku glabātuvi un visus nošaut. Viss notika ar RP, pirms gājām šaut, noRPojām, arī es tur biju. Pēc tā, pa /gov viss tika pateikts.


Link to comment
Share on other sites

Tā ko Krister saka ir tīra patiesība, man tika dotas darba pavēles es arī tās izpildiju. Tur bija viss LSPD kolektivs, kpc sudziba tikai par mani?

Link to comment
Share on other sites

Tākā attēlā ir redzams mans vārds, tad es atļaušos šeit postot, jo es visā biju iesaistīts. Mums bija pavēlēts iebraukt "Groove street" un atklāt nekavējoties uguni, jo tur bija viens no narkotiku perēkļiem. Mēs visu izdarījām ar RP komandām u.t.t. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tākā attēlā ir redzams mans vārds, tad es atļaušos šeit postot, jo es visā biju iesaistīts. Mums bija pavēlēts iebraukt "Groove street" un atklāt nekavējoties uguni, jo tur bija viens no narkotiku perēkļiem. Mēs visu izdarījām ar RP komandām u.t.t. 

Jā, bļa visiem ir atļauja braukt hoodā, iepriekš admini nāca šāva nost Alex, ***ā, tagad jūs, man *** es rp neredzēju iebraucu hoodā novācāt, dm. Zajebal jau godīgi, visu laiku kāds kuram ņihuj nav ko darīt, atnāk un prikolam šaudās. LM arī ēzeļi atbrauc, noblato nosprāgst un pasaka kad es esmu vainīgs, brauc 2x taisīt rk un visu laiku sk.. kur prāts?

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/26180-travis-moore/

Link to comment
Share on other sites

Jā, bļa visiem ir atļauja braukt hoodā, iepriekš admini nāca šāva nost Alex, ***ā, tagad jūs, man *** es rp neredzēju iebraucu hoodā novācāt, dm. Zajebal jau godīgi, visu laiku kāds kuram ņihuj nav ko darīt, atnāk un prikolam šaudās. LM arī ēzeļi atbrauc, noblato nosprāgst un pasaka kad es esmu vainīgs, brauc 2x taisīt rk un visu laiku sk.. kur prāts?

Atvaino, bet mēs pa tiešām nezinājām par tādu izvētišanu un visu pārējo huiņu. Mēs iebrukām visus hoodos, jo tā policija tika pavēlēts. Mums ir tā pat, kad katru dienu kāds cilvēks raksta - pidari menti u.t.t . DMo, kur tik pagadās. Triecas, brauc mūšu garāžā šaudīties u.t.t. Sēžot LSPD vēl lielāks nervu sabrukums nekā GSG .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piedod, sūdzība nav ar /time ! Noteikumi visiem vienādi!


( 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): )


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...