• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[ SŪDZĪBA ] Alex_Frost


El Bone

Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:  William_Taison
2. Admina niks serverī: Alex_Frost
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):

 

8twafcujp2ako4uyvzi.png

4. Apraksts par situāciju.
Apstādināju Alex'u , paprasīju pasi, neatbildēja, saucamais nepakļaušanās policijai - teicu lai izkāpj no mašīnas. Es ar rp uzrakstīju /me ar abu roku palīdzību izvelk pārkāpēju no mašīnas, es ar [ Enter ] izvilku viņu ārā, viņš mani iesēdināja par NonRp + NJ . Viss bija ar rp ;)

Link to comment
Share on other sites

Labi...Par NJ neredzēju atvainojos, bet par nonRP? Tu stāvēji apmēram uz ceļa vidū Tevi notrieca Tālbraucēju mašīna Tu piecēlies un pieskrēji pie manis. Es uzrakstīju " /do sekas? " Tu neko neatbildēji. Vēl par mašīnu, kā tu zināji, ka man mašīna ir vaļā?

Link to comment
Share on other sites

Labi...Par NJ neredzēju atvainojos, bet par nonRP? Tu stāvēji apmēram uz ceļa vidus Tevi notrieca Tālbraucēju mašīna Tu piecēlies un pieskrēji pie manis. Es uzrakstīju " /do sekas? " Tu neko neatbildēji. Vēl par mašīnu, kā tu zināji, ka man mašīna ir vaļā?

 

Karoč, kas Tu par adminu?

1. Viss ar rp(Nepilnigs rp)

2. Tas bija PG, nevis nonrp.

3. Te derētu, admin off. Kapēc? NJ, ok atvainojies...bet par nonrp? :DD Tur ir PG nevis nonrp...adminiem nav jābūt tie, kas neatšķir rp termiņus.

 

Atvainojos, ka šeit postoju...ja liekat warnus liekat...

Edited by Frīks
posto kur pagadās // + 2 warn punkti
Link to comment
Share on other sites

Labi...Par NJ neredzēju atvainojos, bet par nonRP? Tu stāvēji apmēram uz ceļa vidū Tevi notrieca Tālbraucēju mašīna Tu piecēlies un pieskrēji pie manis. Es uzrakstīju " /do sekas? " Tu neko neatbildēji. Vēl par mašīnu, kā tu zināji, ka man mašīna ir vaļā?

 

Tā nebija tālbraucēja mašīna, tā bija privātā, un pff - mani aizmeta kādu gabalu uz priekšu, es moš neredzu ko raksti? Kā arī tur uz vietas arī uzrakstīju /do labās rokas elkonim ir asins izplūdums. Lõl, iesaku acc off

Link to comment
Share on other sites

Administrātora ķļūdījās,dabūs pa pakaļu,dots audio  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...