• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

GG Ballas-Trauce terru-leader off?


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Roland_Colins
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: David_Travore un Miervaldis_Edisons
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Traucēja terru un DB no moča utt. entie pārkāpumi. Šī nav pirmā reize ;)
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņu un līdera, kas šo situāciju nekontorlēja.
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

http://failiem.lv/u/rdmstid

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šas man būs augšupielādējusies velviens video, kur redzams masive DM!

 

 

EDIT:

Atvainojos, par postu...

Sajaucu.

Edited by Jaden :*
Link to comment
Share on other sites

Jau par šito esmu sen atsēdējis, nav ./time un nevar redzet,kad mirgo zona..

Neizliecies par muļķi, neēsi vairs zīdainis, nevaru paspēt uzņemt /time, ja tādi i-kropļi uzmācas no visām malām...:)

Terra bija, atzīsties, varu iedot SS, kur ir redzams, ka zona jau ir muusu, ne vairs GSG :)

Link to comment
Share on other sites

Neizliecies par muļķi, neēsi vairs zīdainis, nevaru paspēt uzņemt /time, ja tādi i-kropļi uzmācas no visām malām... :)

Terra bija, atzīsties, varu iedot SS, kur ir redzams, ka zona jau ir muusu, ne vairs GSG :)

Nu tagad gan jau šitā ir jūsu, tas ss tak vecs kā pasaule.

Tas jau bija no tiem laikiem,kad es vadīju

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad gan jau šitā ir jūsu, tas ss tak vecs kā pasaule.

Tas jau bija no tiem laikiem,kad es vadīju

Vel vairāk padirst negribi, tas bija šodien, pirms pulkstens diviem, cirīši pārņems pasauli...-_-

Link to comment
Share on other sites

Vel vairāk padirst negribi, tas bija šodien, pirms pulkstens diviem, cirīši pārņems pasauli... -_-

Nu kāds šodien, ja bija šodien tad pieradi, nevis met vecus ss, es arī tagad sākšu likt 2013.gada ss.

Link to comment
Share on other sites

Nu kāds šodien, ja bija šodien tad pieradi, nevis met vecus ss, es arī tagad sākšu likt 2013.gada ss.

Nožēlojams melis esi... neizliecies par nevainīgu vagīnu, vai anālo atveri, tu esi vainīgs, samierinies, par sūdiem, ko uzņemies ir jāmaksā ;)

Link to comment
Share on other sites

Nožēlojams melis esi... neizliecies par nevainīgu vagīnu, vai anālo atveri, tu esi vainīgs, samierinies, par sūdiem, ko uzņemies ir jāmaksā ;)

ha ha, ne par ko neizlecos, sūdzību var slēgt ciet un tu vari iet di***

Link to comment
Share on other sites

Ha,ha. Pierādi, ka šie ir veci scrren un ka esi ''sēdējis par šiem''. Sūdzību lūdzu vai kā? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...