• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Azidomas] Aztecas aim?


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Blake_Snow
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: aizdomas pa dave diaz jo bija vienigais on no aztecas
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: supermens tik precizishauj un talu
4. Kā vainas dēļ tas notika?
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

http://www.youtube.com/watch?v=8PhQhfGRNnA&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Em, trāpija 2vas lodes no 7ņām, Aims?  0.3z var šaut pa ķermeni, kas ir 2x vieglāk nekā bija uz 0.3x, Aim?

Nedomāju....

Samierinās BG, zaudēsiet arī jūs kādreiz ;) :)

P.S warn nevar dot, jo tika sudzibas nosaukuma piemineta mana banda, esmu biedrs

Link to comment
Share on other sites

Em, trāpija 2vas lodes no 7ņām, Aims?  0.3z var šaut pa ķermeni, kas ir 2x vieglāk nekā bija uz 0.3x, Aim?

Nedomāju....

Samierinās BG, zaudēsiet arī jūs kādreiz ;) :)

P.S warn nevar dot, jo tika sudzibas nosaukuma piemineta mana banda, esmu biedrs

zaudesim del hakoriem 

Link to comment
Share on other sites

Nekāda aima tur nav. Arī man jau divas dienas pēc kārtas piepisas par aimu ķipa. 0.3z versijā easy šaut ir. Ja proti notēmēt uz ķermeni, tad arī mierīgi var nošaut. Pakačājies DM servakos kas ir 0.3z, un tā lieta aizies. Nesaprotu, kā varat dirst par aimu, ja cilvēks labāk šauj par kādu citu? Tas, ka otrs nejēdz šaut nav viņa vaina. :D Uz 0.3z versijas vaitad vispār aims un wh ir iznācis? Cik zinu, hakerīši ar cleo nāk iekšā, un spawno wepus, bet kad lidotu, un tālu nikus redzētu vēl neesmu manījis. Veru ciet, jo šeit nav ne smakas no aima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...