• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Menti


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Paul Miller
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Wayne Blade un Ervin Taker
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Krč apzagu mājas, izgāju AFK, lai ieietu TS3. Ienāku back, menti stāv klāt neko nesaka, sāku braukt, izšava un esmu Jail. Vnk tas ir MG/Nonrp. Kā viņi var zināt, kad es tieši tas esmu? Vnk vadās ar /find un skatās pēc nikiem. RL uz galvas nav rakstīts vārds, būtu pateikuši, noerpojuši, vnk sāku braukt iešauj un swjo sēdi tgd 1h jail. 
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņu
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

memnwx04dlogat1w1vf9.png

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt kur ir pieradijumi ka es šavu, ir tikai cata rakstits ka esu gatavs saut. Mes ar Wayne abi kliedzām lai tu stāvi, bet tu ieleci Infernusā un muki. Lūk reuzltāts, RL menti atklātu uguni uz tik lielā meklesana izsludinātu cilveku. Tikpat labi RL mes brauktu garam apskatitos uz tavu ģīmi un pec bildes saprastu ka tu esi meklešana.

Link to comment
Share on other sites

Es neko nezinu, es tikai sēdēju blakus, arī nešāvu.
Ja jau tu pilnā jaudā brauci prom no mums, kāpēc mēs nedomātu ka tu esi vainīgais?

Link to comment
Share on other sites

Bļa jūs abi, neko nepateicāt iznācu no AFK, un uzreiz braucu. 
Kā jūs vsp zinat kad tas esmu es? MG ne?
+ Nošāvat. 


E: 

 

Pirmkārt kur ir pieradijumi ka es šavu, ir tikai cata rakstits ka esu gatavs saut. Mes ar Wayne abi kliedzām lai tu stāvi, bet tu ieleci Infernusā un muki. Lūk reuzltāts, RL menti atklātu uguni uz tik lielā meklesana izsludinātu cilveku. Tikpat labi RL mes brauktu garam apskatitos uz tavu ģīmi un pec bildes saprastu ka tu esi meklešana.

 

+Pats atzinies, kad šāvi, nekur neesmu teicis, kad tu šāvi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...