• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

DB NO MOCHA NONRP DM!-Sergejs Scofield. + Video.


Recommended Posts

Mike_Dailey
Sergejs Scofield

Es neko mēs filmējām SFPD video , tādēļ CAMHACK man ir ,mēs filmējām viņš sāk braukt un dbo!

http://www.youtube.com/watch?v=yBM5Nl6VumM&list=UUq8Aq-UgDlCC5gyN4k2553Q&feature=c4-overview

Link to comment
Share on other sites

PLĪZ no warn liexxie ieskatu paļubomu filmēja ar CAMHACK

Edited by Frīks
posto kur pagadās \\+2 warn punkti
Link to comment
Share on other sites

PLĪZ no warn liexxie ieskatu paļubomu filmēja ar CAMHACK

Kamers haks ir atļauts ja tu to neizmanto karā vai kur citur , takā es esmu SFPD man camhacks nekādīgi nevar nodarēt ,tikai flmēšanā.

 

 

/Ja neticat kad filmējām video drīz tas būs redzams forumā.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Camhack, ir aizliegts ban 365. Lexiee ir atļauts, jo viņa taisa video. Takā tev būs warn. Un, es te varu postot, jo es apstājos, un sergejs uzkāpa un ar deagle šāva. Vaig anti bike drive by

Es filmēju video!!!!!

 

Un Lexiee pati man atsūtija .

 

Teica neizmanto ļauniem nolūkiem .

 

Kanāls kurā tiks ievietos video http://www.youtube.com/channel/UCq8Aq-UgDlCC5gyN4k2553Q/videos

Link to comment
Share on other sites

Frīk bļa noņem warn tas es sergejs esmu.

Paļube CAMHACK nav atļauts, tas ir pieskaitāms palīgprogramām, gaidi banu draugs, un arī pirms tika šauts tu vazājies kkur pa pasauli.

Link to comment
Share on other sites

Frīk bļa noņem warn tas es sergejs esmu.

Paļube CAMHACK nav atļauts, tas ir pieskaitāms palīgprogramām, gaidi banu draugs, un arī pirms tika šauts tu vazājies kkur pa pasauli.

Nevazājos filmēju sevi ;))))

 

Vetsīt neko tu arī manējos dboji ;))

 

Gaidi jail.

 

 

Lexiee pati zin kad taisu video tādēļ man atļāva :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...