• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Leo_Timotiv MG


Guest Nikolass_Street

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

TAS NAV NEKĀDS MG.

Tu ar rolleri braukāji pa LSPD garāžu un klaigāji, ka mēs esam MUSARI.

Tev smadzenes nepietiek, lai kautko tādu darītu?

Tas ir zemiski, tulīt ielikšu skrīnus par tavu OOC insultu.

Link to comment
Share on other sites

Piedodat, ka es iejacos, bet rekur bus vel par Leo.

Te bus redzams NONRP:

j7shljvxa2eh46l8kogj.png

Te MG, PG.

07wx3y5yooay0bzie44.png

Atnem Wep bez RP.

idv2apxkemi846r50eg3.png

Atnem lic uz Wep

9j9hw00zbrmuthepov3b.png

 

Man skiet, ka vins jasoda ar banu un atlaisano no LSPD.

Link to comment
Share on other sites

x16s25zzfxrqmxu11wp.png

 

Es apkopoju no 3 screeniem..

Tu biji LSPD garāžā un tavu seju es redzēju pilnībā, es MDC ierakstot tavu vārdu varu arī pēc vārda nemeklēt.. Es tavu seju atceros un to, ka tu īrē rolleri. Tas bija masīvs CS no tevis pa garāžu braukt un kliegt ''MUSARI", kā redzams skrīnā. Pēctam tu man mixing rakstīji SMS un OOC INSULTOJI, apvainoji mani.. Tev jāsaņem liels sods!

 

@TREMEK

 

 

@Jake_Rossi - Tas notika Pig Pen. Tu vienkārši paņēmi ar QS un nošāvi cilvēku, es izvilku ieroci ar /me un tēmēju uz tevis.. Es tavu seju pilnībā iegaumēju un iestādiju tevi meklēšanā kad sāki skraidīt.

Tad tu mani paņēmi un nošāvi. Tālāk tevi nošāva kāds un tu biji cietumā. Tu man cietumā ar deagle sāki šaut. Tad, ja tu esi cietumā, TEV NEVAR BŪT IEROČU. Tapēc, es tev viņu atņēmu un par to, ka tu šauj policiju, šauj cilvēkus klubos atņēmu ieroču licenci. Viss, es esmu pilnībā attaisnots.

 

Te ir tā, ka ir nenormāli DM un tā tālāk, es tos nepieļaušu, es arestēšu ikvienu, kas DM'os parastus cilvēkus, besī.

Link to comment
Share on other sites

Es pirms nomiru ievadīju tevi meklēšanā, nesāc melot. Sēdēsi par OOC lie. Un tas ir CS šaut uz policistu klubā, kad tevi ar tazeri sašauj..es tev iešāvu ar tazeri.. Smird pēc PG vēl klāt.. Tev jāiziet RP apmācības.. Tu visiem šauj, kas pagadās, kautvai esi slimnīcas darbinieks. Tev ir problēmas ar saprātu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...