• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Area 51 mistiski pazūd ieroči.


Caponijs

Recommended Posts

Tātad, problēma ir tāda, ka mums mistiski pazūd ieroči. Neal_weldt šodien kautkur ap 16:00 redzēja, ka ir 490 wepi, bet kad nākmareiz iegāja, tur bija palikuši tikai 290. Tie lēnām pazūd. Tagad nākas turēt ieročus kravas busos, lai tie nepazustu. Manuprāt vaina ir tajā bandu/mafiju bugā. Ķip uzraksti /setmaterials un tajā brīdi tevi izmet. Tad tu paņem ieročus no ''nezināmās noliktavas'', kas visticamākais ir armijas. Vēlams kautko darīt leitas labā.

Link to comment
Share on other sites

Bļe, ne tā sadaļa. Moderātori, pārliekat uz sūdzības par serveri lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Lol , tu nepadomāji , ka kāds viņus aizved uz SFPD vai LSPD ?! -_-

Nē. Pagaidām vienīgais, kurš ir spējīgs viņus aizvest, esmu es. Un ja es ieeju, un ikpalaikam rakstu /warehouse un ON ar vel vienu cilvēu, kurš man ir blakus, bet tāpat ik pa laikam samazinās wep sakits par 10. 

Link to comment
Share on other sites

ahh, nu ko? jāatzīstās! Es, kad apēdu visus pelmeņus, lēnām izēdu warehouse, lūdzu piedod, lūdzu?

Link to comment
Share on other sites

Man teiksim sodien visu dienu radijas visadi mistiski niku kas vislaik no kkada warehousa nem  pa 10 wepiem,kautkan nesmu nevinea org.

Varbut tam bus kkada saistiba.

Link to comment
Share on other sites

Zināms,zināms... Šeit bija jūsu wepi laikam..

Bugs.. pateiksu audio :D

1q3ei0zf9cc6gd755qt.png

 

Tc. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...